Ana Sayfa Kısmet Kısmet Cenan Adıgüzel 

Kısmet Cenan Adıgüzel 

Kısmet Cenan Adıgüzel kimdir? Cenan Adıgüzel yaşı boyu sevgilisi dizileri
Adı Soyadı:Mustafa Cenan Adıgüzel
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:1 Temmuz 1994
Aslen Nereli:Kayseri
Yaşı:29
Boyu:1.76
Burcu:Yengeç
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:76
Rol Aldığı Yapımlar:Çok Güzel Hareketler 2, Kısmet vb.
İnstagram:@cenan1

Kısmet Cenan Adıgüzel kimdir? Cenan Adıgüzel, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programıyla tanınan bir oyuncudur. 16 Haziran 2023 akşamı ilk bölümüyle ekrana giren Kısmet dizisi oyuncuları arasında yer almaktadır. Cenan Adıgüzel’in Kısmet dizisindeki karakterinin adı Taner Dağveren’dir. Cenan Adıgüzel tarafından canlandırılan Taner karakteri, illegal işler yapan ve hareketli yapıya sahip biridir. Bununla birlikte Melike’nin 2. eşi olan Taner, Melike’ye saplantılı derecede aşıktır. Ancak Melike, Taner’den boşanmak için uğraşmaktadır. Birçok kişi Kısmet Melike’nin kocası Taner kimdir merak ediyor. Özellikle ÇGHB 2 gibi popüler bir programla tanınan Cenan Adıgüzel canlandırınca seyircide bir aşinalık oluyor. Peki Cenan Adıgüzel kimdir? Cenan Adıgüzel kaç yaşında, sevgilisi var mı? Cenan Adıgüzel hangi dizilerde oynamıştır? Bu yazımızda Cenan Adıgüzel hayatı ve kariyeri hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız.

Kısmet dizisi Melike'nin kocası Taner rolündeki Cenan Adıgüzel kimdir? Cenan Adıgüzel hayatı

Cenan Adıgüzel Kimdir? (Kısmet Taner Dağveren)

Kısmet dizisi Taner karakterini canlandıran Mustafa Cenan Adıgüzel, 1 Temmuz 1994 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. Aslen Kayserili olan Cenan Adıgüzel, 29 yaşındadır. Genç oyuncu Cenan Adıgüzel, ilkokulu İstanbul’da liseyi Kayseri’de okumuştur. Lise eğitiminin ardından Marmara Üniversitesi Reklamcılık bölümüne başlayan Adıgüzel, eğitimini yarıda bırakarak Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümüne geçiş yapmıştır. İlk ekran tecrübesi Görevimiz Komedi programıyla olan Cenan Adıgüzel, 2017 senesinde BKM Mutfak ekibine dahil olmuştur. Ardından Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programıyla ekranlara dönen Cenan Adıgüzel, bu programla büyük bir popülarite yakalamıştır.

Cenan Adıgüzel Burcu Ne?

Cenan Adıgüzel Yengeç burcudur.

Mustafa Cenan Adıgüzel Fiziksel Özellikleri

Mustafa Cenan Adıgüzel 176 cm boyunda ve 76 kg ağırlığındadır.

Cenan Adıgüzel Sevgilisi

Cenan Adıgüzel’in sevgilisi var mı sorusu Kısmet Taner karakterini canlandıran Cenan Adıgüzel ile ilgili sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Bir dönem oyuncu Bahar Şahin ile ilişki yaşayan Cenan Adıgüzel’in güncelde sevgilisi var mı yeterli bilgi yoktur.

Cenan Adıgüzel Yer Aldığı Yapımlar

Kısmet dizisinde Melike’nin kocası Taner karakterini canlandıran Cenan Adıgüzel ilk olarak 2016 yılında Görevimiz Komedi programında boy göstermiştir. Ardından İmkansız Olasılık isimli televizyon filmi ve ÇGHB 2 programında yer alan Adıgüzel, FOX ekranlarında yayınlanan yaz dizisi Kısmet ile ekranlara dönmüştür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz