Ana Sayfa Kısmet Kısmet Erdal Küçükkömürcü

Kısmet Erdal Küçükkömürcü

Kısmet Erdal Küçükkömürcü kimdir? Kısmet Osman Ziverbey kimdir?
Adı Soyadı:Erdal Küçükkömürcü
Mesleği:Oyuncu, Üniversite Öğretmeni
Doğum Tarihi:1958
Aslen Nereli:Ankara
Yaşı:65
Boyu:1.78
Burcu:Balık
Medeni Hali:Evli (Aslı Küçükkömürcü ile)
Kilosu:
Rol Aldığı Yapımlar:Kısmet, EGO, Yargı, Evlilik Hakkında Her Şey, Mahkum vb.
İnstagram:@erdal_kucukkomurcu

Kısmet Erdal Küçükkömürcü kimdir? Ünlü tiyatrocu Erdal Küçükkömürcü, 1 Nisan 1958 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Erdal Küçükkömürcü 65 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda alan Küçükkömürcü, buradan 1981 yılında mezun olarak profesyonel yaşamına başlamıştır. Duayen oyuncu Erdal Küçükkömürcü, Fox’un yaz projesi Kısmet dizisinde Melike’nin babası Osman karakterine hayat veriyor. Osman Ziverbey, 70’li yaşlarda olan bir iş adamıdır. Hayatta keskin sınırları olan Osman Ziverbey, kızına çevresine olduğunun aksine nazik davranmakta ve onu şımartmaktadır. Ancak Osman, Melike ve Doğan ilişkisini kabul etmeyerek dizinin gidişatında etkili bir karakter olacaktır.  Erdal Küçükkömürcü, bu dizisinden önce 2023 başlarında E.G.O dizisinde Tahir Korarslan karakterine hayat veriyordu. Ancak EGO dizisi reytinglere yenilerek 13. bölümde final yapınca Erdal Küçükkömürcü Kısmet dizisiyle el sıkıştı.

Erdal Küçükkömürcü Kimdir? (Kısmet Osman Ziverbey)

Kısmet dizisi Osman Ziverbey (Melike’nin babası) karakterine hayat veren Erdal Küçükkömürcü son zamanlarda hayatı ve kariyeri merak edilen oyunculardan biridir. Erdal Küçükkömürcü oyunculuğa Ankara Devlet Tiyatroları ile başlamıştır. Ardından Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim veren Küçükkömürcü, bugüne değin birçok projede yer almıştır. Başka bir deyişle Erdal Küçükkömürcü; dizi, film ve tiyatro oyuncusu olup aynı zamanda üniversitede öğretim görevlisidir. Küçükkömürcü günümüzde dizilerde rol almasına ek olarak Bilkent Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi vermeye devam etmektedir.

Erdal Küçükkömürcü Evli Mi? Erdal Küçükkömürcü Çocuğu Var Mı?

Usta tiyatro, dizi ve film oyuncusu Erdal Küçükkömürcü, Aslı Küçükkömürcü ile evlidir ve çiftin bir çocukları vardır.

Kısmet Erdal Küçükkömürcü evli mi? Erdal Küçükkömürcü kimdir?
Kısmet dizisinde Osman Ziverbey karakterini canlandıran Erdal Küçükkömürcü, eşi ve çocuğu ile birlikte.

Erdal Küçükkömürcü Yer Aldığı Yapımlar

Erdal Küçükkömürcü ilk olarak Ali Özgentürk yapımı Çıplak filmiyle ekranlara adım atmıştır. 1994 yılında Kurtuluş dizisi ile televizyonlara adım atan Erdal Küçükkömürcü yer aldığı yapımlar ile seyircinin yakınen tanıdığı bir oyuncu olmuştur. Küçükkömürcü son olarak Kısmet Osman Ziverbey karakteriyle dizideki Melike (Özge Özacar) karakterinin babasına hayat vermektedir. Ancak Erdal Küçükkömürcü bu diziden önce EGO dizisi ‘Tahir’, Mahkum dizisi ‘Muhsin Dadaloğlu’, Evlilik Hakkında Her Şey ‘Erman Arsen’ karakterlerine hayat vermiştir. 

Serdar Orçin Dizileri

  • Kısmet – Osman Ziverbey(Melike’nin babası)
  • EGO – Tahir Korarslan
  • Mahkum – Muhsin Dadaloğlu
  • Evlilik Hakkında Her Şey – Erman Arsen
  • Sefirin Kızı – Güven Çelebi
  • Kuzgun – Şeref Bey
  • Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – İstihbaratçı Davut
  • Kurtlar Vadisi Pusu – Shamir Hebron

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz