Ana Sayfa Kısmet Kısmet Cem Gelinoğlu

Kısmet Cem Gelinoğlu

Kısmet Cem Gelinoğlu kimdir? Kısmet dizisi Doğan Saka
Adı Soyadı:Cem Gelinoğlu
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:20 Temmuz 1983
Aslen Nereli:Düzce
Yaşı:40
Boyu:1.74
Burcu:Yengeç
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:54
Rol Aldığı Yapımlar:Ali Kundilli, Aykut Enişte, Bursa Bülbülü, Kısmet vb.
İnstagram:@cemfoni

Kısmet Cem Gelinoğlu kimdir? Fox’un yeni yaz dizisi Kısmet oyuncu kadrosuyla ilgileri üzerine çekti. Dizide ilgi çeken isimlerden biri de Doğan Saka karakterine hayat veren Cem Gelinoğlu oldu. Ali Kundilli ve Aykut Enişte film serileriyle tanınan Cem Gelinoğlu ilk kez bir televizyon dizisiyle ekran karşısına çıkıyor. Haliyle diziyi izleyenler Cem Gelinoğlu kimdir merak etmekte. Cem Gelinoğlu’nun Kısmet dizisinde canlandırdığı Doğan Saka karakteri başarılı ve disiplinli bir avukattır. Bununla birlikte Doğan’ın antimaddesi olan Kısmet dizisi Melike karakteriyle aralarında sıkı bağ vardır. Doğan Melike’ye ne kadar aşık olsa da Melike Doğan’ı çocukluğundan beri arkadaşı olarak görür. Bu yazımızda Kısmet dizisinin Doğan Saka’sı Cem Gelinoğlu hayatı hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız. 

Kısmet Doğan Saka karakterini canlandıran Cem Gelinoğlu filmleri

Cem Gelinoğlu Kimdir? (Kısmet dizisi Doğan Saka)

Kısmet Cem Gelinoğlu kimdir son zamanlarda epey merak konusu olmuş durumda. Senarist ve oyuncu Cem Gelinoğlu 20 Temmuz 1983 tarihinde Düzce’de doğmuştur. Aslen Düzceli olan Cem Gelinoğlu 40 yaşındadır. Cem Gelinoğlu bir döneme damga vuran Vine uygulamasında çektiği videolarla popülarite kazanmıştır. Vine ve Instagram fenomeni olarak tanınan Cem Gelinoğlu, sonrasında Ali Kundilli filminin senaryosunu yazıp başrolünde oynamıştır. Ardından farklı filmlerle adından söz ettiren Cem Gelinoğlu aynı zamanda Kısmet dizisindeki partneri Özge Özacar ile Bursa Bülbülü filminde rol almıştır.

Cem Gelinoğlu sevgilisi var mı? Cem Gelinoğlu Evli Mi?

Kısmet dizisinde Doğan Saka karakterini canlandıran Cem Gelinoğlu evli değildir. Bununla birlikte Cem Gelinoğlu sevgilisi hakkında güncel bir bilgi yoktur.

Cem Gelinoğlu Yer Aldığı Yapımlar

Vine uygulamasındaki videolarıyla tanınan Cem Gelinoğlu, 2015 yılında Ali Kundilli filminin senaryosunu yazmıştır. Bununla birlikte Ali Kundilli ve Ali Kundilli 2 filmlerinin başrolü olan Cem Gelinoğlu yer aldığı yapımlar itibariyle daha çok film odaklı çalışmıştır. Ali Kundilli serisi dışında Aykut Enişte ve Aykut Enişte 2 filmleri de Cem Gelinoğlu’nun rol aldığı projeler arasındadır. Hatta Kısmet Cem Gelinoğlu ismini gördüğümüz ilk televizyon dizisidir. Başarılı isim Kısmet dizisi Doğan Saka karakterine hayat vermektedir.

Cem Gelinoğlu Filmleri

  • Bursa Bülbülü – Taşkın Neşe
  • Aykut Enişte – Aykut
  • Aykut Enişte 2 – Aykut
  • Ali Kundilli
  • Ali Kundilli 2
  • Yok Artık 2 – Aykut
  • Şansımı Seveyim – Sebahattin
  • Bize Müsaade – Komiser
Cem Gelinoğlu daha önce hangi dizilerde rol almıştır?

Cem Gelinoğlu ilk kez Kısmet dizisinde rol alacaktır. Senarist ve oyuncu olan Cem Gelinoğlu daha önce dizilerde değil, farklı filmlerde rol almıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz