Ana Sayfa Kısmet Kısmet Serdar Orçin

Kısmet Serdar Orçin

Kısmet Serdar Orçin kimdir? Kısmet dizisi Reis kimdir?
Adı Soyadı:Serdar Orçin
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:1976
Aslen Nereli:Bayburt
Yaşı:47
Boyu:1.68
Burcu:Kova
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:68
Rol Aldığı Yapımlar:Kısmet, Yargı, Prens, Alef, Muhteşem Yüzyıl vb.
İnstagram:@serdarorcin

Kısmet Serdar Orçin kimdir? Yeni yaz dizisi Kısmet yayına girdiği ilk andan itibaren seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizide ilgi çeken karakterlerden biri de Reis oldu. Kısmet Reis karakteri, mayfa babası olup aynı zamanda Taner karakterinin babasıdır. Dizide Taner’in babası Reis’e kimin hayat verdiği ise en çok merak edilen konulardan biri. Kısmet dizisi Reis karakterini Serdar Orçin canlandırıyor. Televizyonda son olarak Yargı dizisinde rol alan Serdar Orçin burada savcı rolünü canlandırmıştı. Serdar Orçin’in diğer dizileri ise şu şekildedir: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Beş Kardeş, Prens, Behzat Ç…

Serdar Orçin Kimdir? (Kısmet dizisi Reis)

Türk oyuncu Serdar Orçin, 21 Ocak 1976 tarihinde Bayburt ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Bayburtlu olan Orçin, 47 yaşındadır. Henüz lise yıllarında tiyatroya merak salan Serdar Orçin, bu yeteneğini değerlendirmek üzere Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almıştır. Mezun olduktan sonra İstanbul Şehir Tiyatroları ile profesyonel olarak oyunculuğa adımını attı. 2000li yılların başından itibaren çeşitli film ve dizi projeleriyle adından söz ettiren Serdar Orçin, günümüzde Kısmet dizisinde Reis karakterini canlandırıyor.

Serdar Orçin Evli Mi? Serdar Orçin Sevgilisi

Başarılı oyuncu Serdar Orçin evli değildir. Öte yandan Serdar Orçin sevgilisi var mı sorusu merak konusu olmuştur. Serdar Orçin kendisi gibi oyuncu olan Ece Dizdar ile uzun zamandır ilişki yaşamaktadır. 

Kısmet dizisi Reis karakterini canlandıran Serdar Orçin evli mi? Serdar Orçin sevgilisi
Kısmet dizisi Reis (Taner’in babası) karakterine hayat veren Serdar Orçin ve sevgilisi Ece Dizdar.

Serdar Orçin’in Çocuğu Var Mı?

Ünlü oyuncu Serdar Orçin’in bir kızı vardır.

Serdar Orçin'in çocuğu

Serdar Orçin Yer Aldığı Yapımlar

Kısmet dizisinda Taner’in babası Reis karakterine hayat veren Serdar Orçin’in yer aldığı yapımlar merak edilmektedir. Serdar Orçin ilk olarak Zeki Demirkubuz’un yönettiği Üçüncü Sayfa filmiyle ekranlara adım atmıştır. Abdulhamit Düşerken, Ali’nin Sekiz Günü, Kıskanmak, Bu Son Olsun gibi filmlerde rol alan Serdar Orçin dizileri ile de adından söz ettirmektedir. Serdar Orçin, blutv platformunda 2023 itibariyle yayına giren Prens dizisinde Kalesh karakterini canlandırmaktadır. Öte yandan Serdar Orçin, Yargı dizisinde ‘Savcı’, Hekimoğlu ‘Mahir’, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ‘Mert’ karakterleriyle de tanınmaktadır. 

Serdar Orçin Dizileri

  • Kısmet – Reis(Taner’in babası)
  • Prens – Kalesh
  • Yargı – Savcı
  • Alef – Melih
  • Mehmed: Bir Cihan Fatihi – Dimitrios Palogolos
  • Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Mert
  • Sen De Gitme – Alper
  • Beş Kardeş – Kudret
  • Muhteşem Yüzyıl – Sinan Paşa
  • Behzat Ç. – Barbaros

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz