Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Hay Sultan Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Hay Sultan Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Hay Sultan dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Hay Sultan ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Hay Sultan hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı TRT 1 oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Hay Sultan Yönetmeni

Dizinin yönetmen koltuğunda Sedat İnci bizleri karşılıyor. Kendisi daha önce Payitaht Abdülhamid, Siyah İnci ve Ankara’nın Dikmeni dizilerinde yardımcı yönetmen olarak yer almıştı.

Kuşlarla Yolculuk, Uyanış: Büyük Selçuklu, Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları ve Evli ve Öfkeli dizilerinde ise yönetmen koltuğunda yer alıyordu.

Oldukça başarılı ve tecrübeli Sedat İnci, bu dizinin de yönetmen koltuğundaki yerini aldı.

Hay Sultan Yapımcısı

Yapımcı firma Akli Film oldu. Daha önce Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi ve Kuşlarla Yolculuk dizisinde yapımcı olmuşlardı.

Yapımcı koltuğunda Uyanış: Büyük Selçuklu, Payitaht Abdülhamid ve Yunus Emre dizilerinde bizleri karşılayan Emre Konuk yer almakta. Tecrübeli ve başarılı bir yapımcı olarak bu projede de yönetime eşlik ediyor.

Hay Sultan Senaristi

Dizinin senaristi şu an için belli değildir. Yakın tarihte senaryo ekibinde kimlerin yer aldığı ile alakalı haberler bekliyoruz. Bizleri takip ederek sizler de öğrenebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Gördüğünüz üzere ekip içerisinde daha önce aynı projelerde çalışmış isimler yer almakta. Bunu bir artı olarak görebiliriz. Birlikte güzel işler başarmış ekip arkadaşları demek güzel ve tutarlı bölümler demek.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Hay Sultan dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Hay Sultan Tam Oyuncu Listesi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz