Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Defne ile Son Gece Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Defne ile Son Gece Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Defne ile Son Gece dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde gördük?

Dizi için yönetim kadrosunda bazı eksiklikler bulunmaktadır ancak çeşitli isimler de sunulmuştur. Yakın zamanda diğer görevli arkadaşları da sizlere sunacağız. Bizleri ziyaret etmeyi unutmayınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Defne ile Son Gece ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Defne ile Son Gece hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı Fox TV oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Defne ile Son Gece Yönetmeni

Daha önce 9’dan fazla projede yönetmen olarak çalışan Ömür Atay ismi ile beraberiz. Kendisi A.Ş.K, Kapalı Çarşı, Bir İstanbul Masalı, Aşk Meydan Savaşı ve Ruhsar gibi dizilerde yönetmen olarak çalışmıştı.

Özellikle 1998-2001 yılları arasında 106 bölüm Ruhsar dizisi çekimlerinde iyiden iyiye tecrübesini konuşturmuştur. Genel anlamda 1996 yılından beri dizi-film sektöründe çalışmaktadır.

Defne ile Son Gece Yapımcısı

Yapımcı şirket Gold Film oldu. Oldukça ünlü ve popüler bir şirkettir. Türk televizyonlarına birçok içerik hazırladılar ve bunlardan bazıları çok sevildi.

Faruk Turgut öncülüğünde Defne ile Son Gece dizisi çekimleri yapılmakta. Kendisi daha önce 51’den fazla projede yapımcı olarak görev almıştır.

Daha önce Erkenci Kuş, Bay Yanlış, No: 309, Siyah İnci, Kardeş Çocukları ve Hanımın Çiftliği gibi diziler için yapım şirketi olarak görev yaptılar.

Defne ile Son Gece Senaristi

Başarılı senaryo yazarı Sırma Yanık ile devam ediyoruz. Daha önce Zalim İstanbul, Kardeş Çocukları, Fazilet Hanım ve Kızları gibi ve ayrıca Adını Feriha Koydum dizisinde senaro yazarı olarak çalışmıştı.

Özellikle 56 bölüm kadar Adını Feriha Koydum dizisinde senaryo ekibinde bulunması ile büyük tecrübe elde etmiş ve kariyerinde yükselişini bizlere göstermiştir.

Tüm ekibe başarılar dileriz. Umarız efsane bölümler ile izleyici karşısına çıkarlar!

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Defne ile Son Gece dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Defne ile Son Gece Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz