Ana Sayfa Çukur Çukur Bugün yeni bölüm var mı? 93. Yeni bölüm ne zaman?

Çukur Bugün yeni bölüm var mı? 93. Yeni bölüm ne zaman?

Gençlerin merakla ve heyecanla izlediği dizimiz Çukur bugün yeni bölüm var mı 20 Nisan sorusunun cevabı ve 93.bölüm hakkında bilgiler.

Son zamanlarda belirli sıkıntılar çeken yapımcılar ve kanallar yeni yeni çözümler üretmeye başladı. Kimisi Tutunamayanlar ÇEVRİMİÇİ dizisi gibi evde çekim hazırlıkları yaptı kimisi de tüm önlemleri alarak çekimlere devam etmeye çalıştı ve bazıları da ara verdi.

Bu dizimiz ise evde çekim hazırlıklarını tamamlayıp yeni bölümlerini bu şekilde hazırlamaya çalışmaktadır, elbette bunu izleyiciye en az hissettirecek yol ile.

Çukur Bugün yeni bölüm var mı?

20 Nisan’da 93.yeni bölüm yayınlanacak.

Bu bölüm evde çekim olarak kayda geçti. Bildiğiniz üzere daha önceki konularımızda evde hazırlıklar yapıldığı ve ekibin birbiri ile yakında temasta bulunmadan uzaktan çekim gerçekleştirdiğini anlatmıştık, yani dışarı ile bağlantının minimuma indirilmesi.

Bu teknik uygulanarak bölüm tamamlandı ve 20 Nisan‘da sunulmaya hazır hale getirildi.

Son bölümlerde heyecanı oldukça ilerleten ekip akıllarda pek çok soru işareti bırakarak bölümleri bitiriyor, elbette gelecek bölümün heyecanlı olması için. Bakalım Çağatay Erdenet‘in sonu nasıl gelecek, hep birlikte olacakları merak ediyoruz.

Bununla birlikte ne yazık ki ülkemizde ve dünya genelinde Korana Virüs salgını ve ilerlemesi halen devam etmekte. Hal böyle olunca, sağlık ve ekonomik problemler ne yazık ki ciddi boyutlara ulaştı, aklınıza gelebilecek tüm sektörler maddi sorun çekmekte.

Dizi sektörü ise bu sorunlarından etkilendi, bazı diziler yapımı durdurdu, örneğin bir dizinin maliyeti 1.2 milyon TL bölüm başı ise, kazanılan miktar 1 milyon veya daha azı.

Umarız ki, işler daha da kötüye gitmeden herkes sorunlarını hallede ve normal günlere geri döneriz, bu evde kaldığımız dönemlerde, eski ve güzel diziler kanallarda tekrar yayınlanmakta, dilerseniz bunları izleyebilirsiniz.

Böylelikle Çukur Bugün yeni bölüm var mı sorusunu güzelce yanıtlamış olduk, daha fazla dizi haberi için kategorimizi takip etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz