Ana Sayfa Bıçak Sırtı Bıçak Sırtı Konusu Ne? Kanal 7 Hint Dizisi

Bıçak Sırtı Konusu Ne? Kanal 7 Hint Dizisi

bicak-sirti-konusu-ne-kanal-7-hint-dizisi
Bıçak Sırtı Konusu Ne?

Kanal 7 Hint dizisi Bıçak Sırtı konusu ne? Dizide işlenen ana konular ve karakter hakkında bilgi vereceğiz. 118 bölüm yayınlanacak!

Normal şartlar altında dizi 469 bölümden oluşmaktadır ancak her bir bölüm için dakika 22 olduğu zaman bu böyledir. Türkiye’de yayınlanacak versiyon için her bir bölüm 90 dakika olacak. Bu sebeple dizi 118 bölüm olarak Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

Hindistan’da çok tutulan dizinin Türk versiyonu için anlaşma sağlandı. Ekim ayında izleyici karşısına çıkacak Bıçak Sırtı dizisinin konusu hakkında bilgi vereceğiz.

Minik bir not; Bıçak Sırtı dizisi tüm oyuncuları güncel bir şekilde liste halinde sizlere sunuldu, bir göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Bıçak Sırtı Tüm Oyuncuları

Bıçak Sırtı Konusu Ne?

Bir Hint dizisinden neler bekleriz. Aşk, ihtiras, intikam, entrika ve kuyu kazmalar. Hepsi var diyebiliriz. Gizli saklı işler, sırlar vb. birçok konu ele alınmış. Genel olarak birbirleri ile oldukça iyi anlaşan iki genç kızın aynı erkekten hoşlanması ile olaylar başlar. Bu iki kız kardeşin aileleri devamlı birbiri ile kavga ederler. İki kız arkadaş diyoruz ancak bunlar üvey kardeşler. Üvey kardeş olduklarının da elbette farkında olacaklar ancak hemen değil. Aileler arasında kavgaların olmasının sebebi de çok geçmeden anlaşılacaktır.

Şekar ve Şarmişta geçmişte deli dolu bir aşk yaşamıştır ve meyvesi de Swara olmuştur. Ragini ve Swara bu iki kız kardeşin isimleridir. Sevdikleri erkek de Lakşiya (isimlerini kolaylık olması itibari ile okunuş şeklinde belirtiyoruz) inanılmaz derecede şımarık ve zenginliğin verdiği kendini beğenmişlikle dolu bir çocuktur.

Aile kavgaları, eski sevgililer, aynı kişiyi seven iki kız kardeş. Tüm olaylar bunların etrafında cereyan etmektedir.

Bıçak Sırtı dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz