Ana Sayfa Bıçak Sırtı Bıçak Sırtı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Bıçak Sırtı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

bicak-sirti-oyunculari-guncel-oyuncu-kadrosu
Bıçak Sırtı Oyuncuları

Kanal 7 ekranlarında Bıçak Sırtı yeni sezon için müthiş bir Hint dizisi geliyor, oyuncuları, oyuncu kadrosu güncel şekilde sizlerle.

Hindistan’da her bölüm 22 dakika olmak üzere 469 bölüm yayınlanan güzel bir dizi ile devam ediyoruz. Türkiye versiyonu her bölüm 90 dakika olmak üzere 118 bölüm yayınlanma kararı alındı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak dizinin Hindistan kökenli ismi Swaragini olduğunu da belirtelim.

Ekim ayında yayınlanmaya başlanması beklenmektedir. Görünen o ki Kanal 7 Hint dizisi severler sonunda yeni bir diziye daha başlama fırsatı buluyor. Oldukça iyi bir izleyici kitlesi elde eden Kanal 7, Hint dizisi yayınlamaya devam etme kararı aldı.

Şimdi sıra geldi, Bıçak Sırtı isimli dizinin oyuncularını tanıtmaya. Oyuncuların dizi içindeki isimleri ile oynadıkları karakterleri de tanıtmak istiyoruz.

Lafı fazla uzatıp da vaktinizi almaktan hiç hoşlanmıyoruz. Rahat bir şekilde karakterleri tanıyabilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

Bıçak Sırtı Oyuncu Kadrosu

 • Helly Shah (Swara Sanskaar Maheshwari)
 • Tejaswi Prakash Wayangankar (Ragini Lakshya Maheshwari)
 • Namish Taneja (Lakshya Durga Prasad Maheshwari)
 • Varun Kapoor (Sanskaar Ram Prasad Maheshwari)
 • Nagesh Salwan (Durgaprasad Maheshwari)
 • Akanksha Chamola (Parineeta Maheshwari)
 • Alka Kaushal (Parvati Gadodia)
 • Sachin Tyagi (Shekhar Gadodia)
 • Tanima Sen (Shobha Bose)
 • Parineeta Borthakur (Sharmishtha Gadodia)
 • Shalini Kapoor Sagar (Annapurna Maheshwari)
 • Abhijit Lahiri(Deendayal Gadodia)
 • Amar Sharma (Ram Prasad Maheshwari)
 • Tarun Singh (Adarsh Durga Prasad Maheshwari)
 • Soni Singh (Urvashi Maasi)
 • Roop Durgapal(Kavya Malhotra)
 • Nikita Sharma (Kavita)

Yan karakterler liste dışı tutularak hazırlanmıştır. Dizi Hindistan’da oldukça popüler olmuş ve yıllarca yayınlanmaya devam etmiştir.

Bıçak Sırtı Oyuncuları

Helly Shah (Swara Sanskaar Maheshwari)

Swara, oldukça duygusal ve şarkı söylemeyi çok seven mutlu bir kızdır. Gelenek ve göreneklerden pek haz etmez, açık fikirli bir kızdır. Hayat dolu bir yaşam tarzı benimsemiştir ve rahat bir aile ortamında büyümüştür. Lakşiya’yı çok ama çok sevmektedir, ona aşık olmuştur.

Tejaswi Prakash Wayangankar (Ragini Lakshya Maheshwari)

Ragini aslında içine kapanık bir kızdır. Duygusal bir insandır ve bunun yanında gelenek ve göreneklerine de sıkıca bağlıdır. Ayrıca içine kapanık olmasına karşın mahallede gördüğü bir gencin üzerine tüm içine kapanıklığını bir yana bırakıp gidip bu genç ile tanışır. Bu kişi Lakşiya’dır.

Ragini, Lakşiya’ya tüm hislerini açar ve onu sevdiğini söyler. Ancak Lakşiya, zengin ve kendini beğenmiş bir gençtir. Ragini’nin duyguları ile oynar ve onu rezil eder. Lakşiya, Ragini yerine, Ragini’nin kız kardeşi Swara’ya aşıktır. İşler karışacaktır.

Namish Taneja (Lakshya Durga Prasad Maheshwari)

Sıkı kuralları olan bir ailede yetişmesine karşın oldukça şımarık bir insan olmuştur. İsyankar bir hali vardır. Zengin ailesinden dolayı, yokluk nedir hiç bilmemiştir. Lakşiya oldukça rahat bir gençtir.

Söylediği sözlerden dolayı biri kırılmış mı biri çok üzülmüş mü hiç umurunda değildir. O Swara’ya aşıktır. Bunu da ailesine söyler. Ancak ortada başka bir durum daha vardır. Ragini, Lakşiya’yı sevmektedir ve deliler gibi de aşıktır. Bu keşmekeşin içerisinde Lakşiya neler yapacak birlikte göreceğiz.

Varun Kapoor (Sanskaar Ram Prasad Maheshwari)

Sanskar oldukça üzücü bir geçmişe sahip bir gençtir. Oldukça yakışıklı olması ona ilgi çekici bir kişilik kazandırıyor. Bunun yanında Sanskar geçmişinde bir kız sever. Bu kızı ailesi ve kültürü desteklemez. Ailesi bir seçim yapmasını ister ve Sanskar ise çok sevdiği aşık olduğu kızı seçer. Bundan dolayı da ailesi Sanskar’ı evlatlıktan reddeder.

Sanskar’ın üzücü geçmişi bununla da sınırlı kalmaz. Sevdiği kız kollarında ölür ve bu durum onun için büyük bir drama olarak kalır. Bıçak sırtı dizisinde Sanskar en başlarda değil dizinin başından belirli bir süre sonra devreye girmesine karşın tüm entrikaların merkezinde bir genç olarak karşımıza çıkacak.

Nagesh Salwan (Durgaprasad Maheshwari)

Marwari topluluğunun başkanıdır. Oldukça katı ve kurallara sıkı sıkıya bağlı bir insandır. Lakşiya’nın babasıdır. Oğlunu bir türlü düzgün yetiştiremediği için kendine kızgın bir halde hayatını devam ettirmektedir.

Tüm bu kuralların arasında içinde aslında kötü bir insan olmadığını düşünmektedir. Kurallar ve kültür, kişinin geleceğini daha iyi yaşaması için önemli olduğunu düşünmektedir.

Akanksha Chamola (Parineeta Maheshwari)

Kendisi Adarsh’ın karısıdır. Entrikalar gerçekleşirken hiç de boş durmayan bir kadındır. Birçok durumun farkındadır ve ne yapacağını bildiğini düşünür.

Alka Kaushal (Parvati Gadodia)

Şekar’ın annesidir. Kültürüne sıkıca bağlı bir kadındır. Dini inancına tüm kalbi ile inanmaktadır ve birçok dini ve kültürel alışkanlığa sahiptir. Evlenmesi için uygun olarak görmediği Şarmişta’nın Şekar ile evlenmesine engel olmaya yeltendi. Ancak bunda başarılı olamadı. Şarmişta ve Şekar evlenir.

Sachin Tyagi (Shekhar Gadodia)

Şekar, Ragini ve Swara’nın babasıdır. Oldukça sakin ve tutarlı bir kişiliğe sahiptir. Kızlarını elinden geldiğince güzel büyütmeye çalışır. Geçmişte Şarmişta’yı çok sever ve onunla evlenmek ister. Kültür ve din farklılığı yüzünden ailesi buna engel olur ve Ragini’nin annesi ile evlenir. Ancak kadın genç yaşta vefat eder. Şekar’ın bilmediği bir şey vardır. Swara aslında Şekar’ın gerçek kızıdır.

Tanima Sen (Shobha Bose)

Şarmişta’nın annesidir. Şekar ve Şamişta evliliğini desteklemiştir ve yürekten kabul etmiştir. Bunun yanında oldukça gerçekçi bir kişiliği bulunmaktadır. Mantıklı bir kadındır. Ragini’yi de çokça sever. Güçlü bir kadındır.

Parineeta Borthakur (Sharmishtha Gadodia)

Şarmişta, Swara’nın annesi ve Ragini’nin ise üvey annesidir. Gençken Şekar ile müthiş ve dolu dolu bir aşk yaşamıştır. Bundan dolayı da halen daha Şekar’ı unutmuş değil ve büyük hisler beslemektedir. Ancak bunu kendi içinde tutmaktadır. Şekar ile aşklarının meyvesi Swara’dır.

Shalini Kapoor Sagar (Annapurna Maheshwari)

Anapurna oldukça sadık bir eştir. Ancak bu sadakati artık fazla bir hal alarak acı çekmesine karşın evliliğini devam ettirmesine yol açmıştır. Oğullarını çok sevmektedir. Durgaprasad’ın ve Lakşiya’nın annesidir. Lakşiya’nın şımarık ve kendi halinde oluşundan hoşlansa da yine de daha tutarlı ve düzgün bir oğul olması için çok çabalar.

Abhijit Lahiri(Deendayal Gadodia)

Şekar’ın babasıdır. Kendi halinde, geleneklerine bağlı aynı Şekar gibi sakin bir adamdır. Entrikalar ile pek ilgilenmemektedir.

Amar Sharma (Ram Prasad Maheshwari)

Durgaprasad’ın küçük kardeşi Ram kendi halinde bir çocuktur.

Tarun Singh (Adarsh Durga Prasad Maheshwari)

Adarş, Prasad’ın en büyük oğludur.

Soni Singh (Urvashi Maasi)

İçten pazarlıklı ve kinci bir insandır. Devamlı olarak Ragini’den intikam almaya çalışır. Tüm entrikalarda parmağı çıkar. Swara’nın annesi Şarmişta’dan ve Şekar’dan nefret etmektedir.

Roop Durgapal (Kavya Malhotra)

Çok tehlikeli biridir. Lakşiya’nın eski sevgilisidir. Ne yapacağından korkulur. Değişik bir insan ve intikam almak için elinden geleni ardına koymaz. Hatta intikam alabilmek adına Kavya ile evlenir. Sırf Ragini’den intikam almak için bunu yapar. Tehlikeli.

Nikita Sharma (Kavita)

Kavita komada olan hasta bir kızdır. Uzun süredir komadadır. Komaya girmeden önce Sanskar ile sevgiliydiler. Ancak komadan çıkınca bir de bakar ki Sanskar Swara’yı sevmeye başlamıştır. Bunu fark ettiği gibi geri çekilen düzgün bir kızdır.

Bıçak Sırtı tüm oyuncuları işte bu şekildedir. Dizi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz