Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Yusuf kimdir? Gökberk Yıldırım Sevgilisi

Beni Bırakma Yusuf kimdir? Gökberk Yıldırım Sevgilisi

Karizmatik isim Beni Bırakma Yusuf kimdir ve canlandıran Gökberk Yıldırım oynadığı diziler, Gökberk Yıldırım yaşı, Gökberk Yıldırım nereli? ve Gökberk Yıldırım boyu gibi ayrıntılar.

 

Beni Bırakma Yusuf kimdir?

Canlandıran: Gökberk Yıldırım
Yaşı: 1991
Nereli: Ankara
Kilosu: 77 KG
Boyu: 1.83 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor.

 

Mert ve delikanlı bir karakterdir, ne yazık ki hayatta pek çok şey ile mücadele etmiştir. Ablası Firuze‘yi çok sevmektedir ve onun için elinden gelen desteği her zaman vermektedir.

Bildiğiniz üzere ablası rehber öğretmenidir, fakat zor şartlar altında okumuştur. Yani maddi sıkıntılar çekmiştir. Bu karakterimiz de ablasını okutabilmek için kendi okuduğu makine mühendisliği bölümünü bırakıp ailesi için çalışmıştır.

 

Gökberk Yıldırım kimdir?

Son yıllarda yıldızı daha da parlayan genç oyuncu 1991 yılında Ankara’da doğmuş ve lise eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa yönelmiştir. Tüm eğitimlerini doğum büyüdüğü Ankara’da tamamlamıştır.

Yani oyunculuk eğitimi almak için üniversite eğitimini ertelemiştir. Bununla birlikte ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Beni Affet dizisi ile yapmıştır.

Günlük dizi olarak yayınlanan bu dizide toplam 869 bölüm yer alarak kariyerinin önemli ve tecrübe dolu projesini yakalamıştır. Burada elde ettiği tecrübe ve tanınma ile günlük dizilerin sevilen ve aranan bir ismi olmuştur.

 

Yani kariyerini başlangıcına 2014 yılı diyebiliriz. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 2 projede yer almıştır.

 

Gökberk Yıldırım dizileri

  • Beni Affet

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Yusuf seni çoook sewiyorus beni birakma dizisi harika bayildimmmm insallah gonulle gerçek hayattada mutlu olursunuz gerçek hayattada sewgili gibi yani…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz