Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Firuze kimdir? Hazal Eylül Çelik Boyu, Yaşı

Beni Bırakma Firuze kimdir? Hazal Eylül Çelik Boyu, Yaşı

Güzel sevilen isim Beni Bırakma Firuze kimdir ve canlandıran Hazal Eylül Çelik oynadığı diziler, Hazal Eylül Çelik yaşı, Hazal Eylül Çelik boyu, Hazal Eylül Çelik nereli? ve Hazal Eylül Çelik eşi.

 

Beni Bırakma Firuze kimdir?

Canlandıran: Hazal Eylül Çelik
Yaşı: 2 Şubat 1992
Nereli: Ankara
Kilosu: 53 KG
Boyu: 1.73 m
Eşi / Sevgilisi: Mert Altınışık

Kolejde rehber öğretmeni olarak çalışan karakterimiz, mesleğinin ilkelerini benimsemiş ve rehber davranışlar sergileyen biridir. Karakteri ve nazik davranışları ile çevredeki insanlar tarafından beğenilir.

 

Leyla vasıtasıyla Tarık ile tanışır ve hayatı değişmeye çalışır, duygularına karşı koymak istese de bunun içine çekilir. Fakat, Tarık’ı seven Meltem bu durumdan çok rahatsız olur, bu yüzden bu öğretmenimizin tüm sorunları başlamış olur.

 

Hazal Eylül Çelik kimdir?

Günlük dizilerin aranan ve sevilen ismi, 1992 yılında Ankara’da doğmuştur, ayrıca Mert Altınışık ile de evlidir.

Oyunculuk eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü bitirerek almıştır, tiyatro alanında aktif olsa da dizi sektöründe henüz kariyerin basamaklarını tırmanmaktadır, özellikle günlük dizilerde bulunduğu bölüm sayısı sayesinde pek çok bu dizileri seven kitleye kendini tanıtmıştır.

 

İlk projesi 2013 yılında katıldığı Beni Affet projesi idi ve burada tam 397 bölüm yer aldı, ilk projesi olduğu için bu ona büyük bir tecrübe kattı.

Kariyerinin başlangıcına 2013 yılı diyebiliriz. O yıldan bu yana toplamda 4 projede yer alan oyuncu bakalım ilerleyen yıllarda hangi projelerde yer alacak.

 

Hazal Eylül Çelik dizileri

  • Aşk Laftan Anlamaz
  • Beni Affet

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz