Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Gönül kimdir? Edanur Gülbudak Boyu, Yaş

Beni Bırakma Gönül kimdir? Edanur Gülbudak Boyu, Yaş

Güzel ve sevilen isim Beni Bırakma Gönül kimdir ve canlandıran Edanur Gülbudak oynadığı diziler, Edanur Gülbudak boyu, Edanur Gülbudak yaşı, Edanur Gülbudak nereli? ve Edanur Gülbudak sevgilisi.

 

Beni Bırakma Gönül kimdir?

Canlandıran: Edanur Gülbudak
Yaşı: 1998
Nereli: Isparta
Kilosu: 53 KG
Boyu: 1.71 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor

 

Karakterimiz çocukluğundan beri Yusuf‘a aşıktır. Onun karakterini çok beğenir, ailesi için yaptığı fedakarlıkları çok iyi bilir. Liseden beridir de sevgilidirler. Pek çok sorunun aşılmasının ardından artık evlilik hayalleri kurarlar.

Yusuf tamirhane de çalışır ve buranın ortağıdır, bu yüzden çok yoğundur. Sonuç olarak, çevredeki tüm olumsuzluklara rağmen temiz hayalleri olan bir çift ekranlarımızın karşısındadır.

 

Edanur Gülbudak kimdir?

Henüz kariyerinin başında olan güzel oyuncu 1998 yılında Isparta’da doğmuştur. Sosyal medyada aktif bir isim olsa da dizi-televizyon sektöründe henüz çok yeni, ve yıldızı yeni parlayan bir isimdir.

Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu ayrıca Chubbuck sistemi ile oyunculuk dersleri almış ve farklı oyunculuk dersleri halen almaya devam etmektedir.

 

2 milyon abonesi olan Başak Karahan ile de yakın arkadaşlardır. Arkadaşlıkları ilk okuldayken, yani 3. sınıfta tanıştıkları tahmin edilmektedir.

Dizi tecrübesi olarak henüz bu dizi onun ilk projesidir, bakalım genç oyuncu ileride hangi rollerde oynayacak, bu arada Başak Karan ile videosunu izlemek isterseniz aşağıda paylaşıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=DbkVkpTF02E&feature=emb_title

 

Edanur Gülbudak dizileri

  • Bu proje genç oyuncunun ilk projesidir.

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz