Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Ramazan kimdir? Aziz Çapkurt Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Ramazan kimdir? Aziz Çapkurt Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Ramazan kimdir ve canlandıran Aziz Çapkurt yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Ramazan Kimdir?

Canlandıran:Aziz Çapkurt
Yaşı:1981
Nereli:Kars
Kilosu:70 kg
Boyu:1.75 m
Eşi / Sevgilisi:

Ruhiye’nin köylüsüdür. Ramazan, yoksul ve kendini iblmez bir adamdır. Karakteri, gençlik yıllarında oldukça kötüdür.

Geçmiş dönemde yaptığı bir kötülük vardır. Ayrıca bu yaptığı kötülük yalnızca bilinendir. Bir de bilmediğimiz yönleri ile gençlik göneminde yaptıkları vardır.

Oldukça sıkıntılı bir tiptir. Görünüşü ve davranışları ile insana ürperti vermektedir. Hayatını köyde bir şekilde işler yaparak geçindirmeye çalışır.

Diziyi bitirmeyen ve izlemeyen dostlarımız için daha fazla bilgi vermesek daha iyi. Ramazan karakterini ilerleyen bölümlerde rahatlıkla tanıyabileceksiniz.

Aziz Çapkurt Kimdir?

1981 Kars, Digor doğumludur. İlköğretim ve liseyi burada okumuştur. Reji asistanlığı yaparak televizyon ve sinema projelerinde yer almaya başladı.

Daha sonra ilk kez 2014 senesinde Cennetten Kovulmak filminde Yusuf rolüne hayat vererek oyunculuğunu gösterme fırsatı elde etti.

Ayrıca Annemin Şarkısı filminde de okul öğretmeni olarak rol almıştır. İlk dizi oyunculuğu tecrübesini West of Liberty dizisinde 5 bölüm oynayarak elde etmiştir.

Genelde Almanya kökenli filmlerde rol almıştır. Yönetmeni, senaristi ve yapımcısı olduğu Bedengi isminde bir kısa filmi vardır.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Ramazan rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Aziz Çapkurt Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Catherine the Great
  • Jerks
  • West of Liberty

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz