Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Hilmi kimdir? Gökhan Yıkılkan Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Hilmi kimdir? Gökhan Yıkılkan Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Hilmi kimdir ve canlandıran Gökhan Yıkılkan yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Hilmi Kimdir?

Canlandıran:Gökhan Yıkılkan
Yaşı:1983
Nereli:Ankara
Kilosu:74 kg
Boyu:1.74 m
Eşi / Sevgilisi:Belgin Erdoğan

Hilmi, kendini kitaplara vermiş yanlız bir insandır. Kahvede, akranları ile sohbet ederken bu okuduğu kitaplardan öğrendiklerini kendi dili döndüğünce anlatır.

Meryem ile karşılaşması sonucu, ona vurulmuştur. Meryem’in güzelliği karşısında çaresiz kendini çaresiz hissetmiş ama yine de onunla yakınlaşmak ve onu daha yakından tanımak istemektedir.

Bu sebeple türlü türlü fırsatları kovalamaktadır. Hilmi, belediyenin kütüphanesinden devamlı kitaplar alarak okumalar yapar. Kendini geliştirmeye çalışır.

Meryem ile konuşma fırsatı bulunca da bunlardan bahseder. Meryem’in bir şekilde kendisinde olan belki de tek iyi şey ile etkilemek ister. Ne var ki fazla konuşmaktadır. Bunun kendi de farkındadır.

Gökhan Yıkılkan Kimdir?

1983 Ankara doğumludur. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Ardından liseden sonra tiayro oyuncusu olmak için Ankara Sanat Tiyatrosu’na kursiyer olarak katıldı.

Konservatuvarı kazanamayınca ailesinin yanına dönüp babasının kuruyemişçi dükkanında bir süre çalışmıştır.

Ardından yılmayıp Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü burslu olarak kazanıp başarı ile bitirmiştir. Alper Mestçi isimli yapımcı ile tanışıp TRT Bir Zahmet programında çalışarak kendini gösterme fırsatı elde etti.

Sonrasında İki Yaka Bir İsmail dizisinde Ahmet rolü ile ve Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinde ise Muzaffer rolü ile ekranlarda yer almıştır.

Oldukça yetenekli, azimli ve tecrübeli bir oyuncu haline gelmiştir. Özellikle film projelerinde yer almıştır. Hep Yek filmlerininin serilerinde Gürkan rolü ile Türkiye tarafından iyice tanınmıştır.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Hilmi rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Gökhan Yıkılkan Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi
  • İki Yaka Bir İsmail
  • Bir Zahmet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz