Ana Sayfa Aşk 101 Aşk 101 Öğretmen Burcu Kimdir? Pınar Deniz Yaşı, Sevgilisi?

Aşk 101 Öğretmen Burcu Kimdir? Pınar Deniz Yaşı, Sevgilisi?

ask-101-ogretmen-burcu-kimdir-pinar-deniz-yasi-sevgilisi
Aşk 101 Öğretmen Burcu Kimdir? Pınar Deniz Yaşı, Sevgilisi?

Aşk 101 dizisinin güzeller güzeli Öğretmen Burcu kimdir? Karaktere can veren Pınar Deniz yaşı, boyu, göz rengi, sevgilisi, instagramı?

Netflix dizileri arasında giderek yükselen, Aşk 101 dizisi oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Meraklısı için performansı ile Burcu‘ya hayat veren Pınar Deniz hakkında da bilgiler vereceğiz. Bunlar arasında; yaşı, boyu, kilosu, göz rengi, instagram adresi nedir? gibi şeyler bulunmaktadır.

Minik bir not: Aşk 101 – Love 101 dizisinin tüm oyuncuları sizler için tek bir makalede toplandı. Genel olarak göz gezdirmek isterseniz tıklayınız: Aşk 101 Tam Oyuncu Listesi

Öğretmen Burcu izleyenler için özel bir öneme sahip, hem güzel hem de çok iyi kalpli bir hoca. Hal böyle olunca öğrencileri de sevdikleri öğretmen gitmesin diye ellerinden geleni yapacaklardır.

Aşk 101 Öğretmen Burcu Kimdir?

Hem iyi kalpli, hem de müthiş bir öğretmen. Öğrencilerini önemser, onlarla ilgilenir, elinden geleni de yapar. Ancak çizgiyi korumasını da bilir. Gerektiğinde hem samimi hem de arada bir duvar varmışcasına uzak olabiliyor. Ancak öğrencileri de ona saygısızlık yapmak niyetinde değiller, yalnızca “biraz” asiler, hepsi bu.

Sevgili Burcu Öğretmen okuldan ayrılmalı. Ancak öğrencileri bunun için hazır değil. Sevdiği öğretmenlerinin gitmesini istemiyor. Bunun için de ellerinden geleni yapacaklar. Burcu öğretmen gibi bir öğretmenin kendilerini bırakmasını istemiyorlar.

Plan yapıp, uygulayan, yöneten, zeki olan, akıllı olan, öz güveni yüksek olan. Çeşit çeşit öğrenci bulunmakta. Burcu Hoca’nın gitmesine izin vereceklerini hiç sanmıyoruz.

Pınar Deniz (Burcu)

ask-101-burcu-pinar-deniz
Pınar Deniz

Yaşı: 25 Haziran 1994
Boyu: 1.68 m
Kilosu: 54 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Kaan Turgut, Sevgilisi
Instagram Adresi: pinarrdenizzz

25 Haziran 1994 İstanbul doğumludur. Oldukça güzel bir oyuncu olduğu bilinen genç oyuncunun eğitimine bir bakalım: İstanbul Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nü başarı ile bitirdikten sonra özel oyunculuk dersleri alarak kendisini yetiştirmeye devam etmektedir.

Göstermiş olduğu performanslar sonucu dizi ve filmlerde yer almaya başlamıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Sil Baştan isimli dizide Evrim karakterini canlandırarak gerçekleştirmiştir.

Pınar Deniz dizileri, daha önce oynadığı dizilere birlikte göz gezdirelim:

  • Sil Baştan (Evrim)
  • Beyaz Yalan (Azra)
  • Günebakan (Sinem)
  • Vatanım Sensin (Yıldız)
  • Bir Deli Rüzgar (Gökçe Yücel)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz