Ana Sayfa Haberler Her Yerde Sen Nerede Çekiliyor? Mekanlar ve Kaldığı Otel

Her Yerde Sen Nerede Çekiliyor? Mekanlar ve Kaldığı Otel

Her Yerde Sen Nerede Çekiliyor?

Her Yerde Sen nerede çekiliyor, diziyi izlerken güzel mekanlar ve oteller görüyoruz, peki dizide kullanılan bu yerlerin isimleri nelerdir?

Bildiğiniz üzere dizide pek çok mekan kullanılıyor, çünkü konusu gereği zengin ve durumu iyi olan insanlar canlandırılıyor, haliyle istenildiği zamanda bir otelde kalınıyor veya farklı bir eve taşınılıyor, yani pek çok mekana ihtiyaç var.

Bu mekanlar diziye güzel bir atmosfer vermek için en önemli etmenlerden birisi, çekim kalitesini direkt olarak etiler, bu yüzden dikkatle uzmanlar tarafından seçiliyor.

Her Yerde Sen Nerede Çekiliyor?

İstanbul ve İzmir’de çekilmektedir, fakat çok büyük bir kısmı İstanbul’da çekiliyor. Bundan dolayı pek çok belirsiz mekan var, yine de çok merak edilen özellikle seçilen mekanları sizler ile paylaşacağız.

Demir’in kaldığı otelin ismi nedir?

The Conrad by Hilton‘da kalacaktır, bildiğiniz üzere zorunlu olarak Demir ile Selin aynı evde kalmalıydı, hal böyle olunca Demir bu otelde kalmaya karar verir.

İstanbul’un Neresinde Çekiliyor?

Bu bilgi elbette değişken ve tam olarak bilinebilir değil, çünkü oyuncuların güvenliği ve rahatsız edilmeden işlerini halletmesi gerekiyor. İleri ki bölümlerde de nerede çekileceği ve bu çekimin devam edeceği belirsiz.

Demir ve Selin

Biz yine de bölümlerde Kız Kulesi yakınlarında Üsküdar açıklarında çekildi, yani İstanbul’un tarihine bir göz atmış olduk. Bunun yanında boğaz manzaralı yemek sahnesini de hatırlarsınız, onunla da güzel bir manzaraya şahit olduk.

Yani İstanbul’un güzelliklerini göstermek için değişen bir set var, il ve ilçelere dağılmış bir halde çekimlere devam ediyorlar.

İzmir’in Neresinde Çekiliyor?

İzmir Alaçatı sahil bölgesi ekranlarımıza yansıdı, bunun dışında elimizde veya medya da net bir bilgi yok, fakat İzmir’de de daha çok sahne göreceğimizi biliyoruz.

FOX TV ekranlarında daha güzel sahneler göreceğiz gibi duruyor. Her Yerde Sen nerede çekiliyor konumuzun sonuna geldik.

Daha net bilgiler elde ettiğimiz sizler ile paylaşıp konumuzu güncelleyeceğiz.

Peki sizin dikkat ettiğimiz mekanlar nereler? Bildiğiniz yerler var ise yorum yazarak bizler ile paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz