Ana Sayfa Aşk 101 Aşk 101 Sinan Kimdir? Mert Yazıcıoğlu Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Aşk 101 Sinan Kimdir? Mert Yazıcıoğlu Yaşı, Boyu, Sevgilisi

ask-101-sinan-kimdir-mert-yazicioglu-yasi-boyu-sevgilisi
Aşk 101 Sinan Kimdir? Mert Yazıcıoğlu Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Aşk 101 dizisinin kötü karakteri Sinan kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Mert Yazıcıoğlu yaşı, sevgilisi, instagram adresi?

Giderek popülaritesi artmaya devam eden Aşk 101 – Love 101 dizisi için karakter tanıtımlarına hız kesmeden devam ediyoruz. Tüm karakterlerin özelliklerini birlikte eleştiriyoruz. Sizlerin de eklemek istediği bir şey olursa yorum yaparak kolayca belirtebilirsiniz.

Karakter tanıtımının yanı sıra bir de Sinan‘a oyunculuğu ile hayat veren Mert Yazıcıoğlu hakkında özet bilgilere yer vereceğiz. Yaşı, boyu, sevgilisi, göz rengi, instagram adresi nedir?

Minik bir not: Tüm oyuncu listesini genel olarak tek bir yazıda görmek için lütfen tıklayınız: Aşk 101 Tüm Oyuncu Listesi

Aşk 101 Sinan Kimdir?

Kararlar alırken soğukkanlılığını yitirmeyen Osman karakterinin yanı sıra bir de elimizde Sinan vardır. Sinan özellikle plan yapar ve bu planlar kimi zaman zalimce olabilmektedir. Hin düşünceye sahip olduğu ve kanının deli aktığını bilmekteyiz.

Sinan’ın aslına bakarsanız dünya yansa umurunda olmaz. Ancak bu umursamazlık anlamında bahsetmek istediğimiz bir özellik değildir. Sinan’ın korktuğu bir şeyin olmadığını belirtelim. Yaramaz arkadaşımız Sinan, Aşk 101 dizisinin olmazsa olmazı haline gelmiştir!

Mert Yazıcıoğlu (Sinan)

ask-101-sinan-mert-yazicioglu
Mert Yazıcıoğlu

Yaşı: 10 Mayıs 1993
Boyu: 1.78 m
Kilosu: 70 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok
Instagram Adresi: mertyazicioglu

10 Mayıs 1993 İstanbul doğumludur. Genç oyuncu eğitimini 3 Mota Eğitim Atölyesi’nde oyunculuk dersi alarak tamamlamıştır. Halen daha özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Bunun yanında ilk kez sahne ışığını Dedemin İnsanları filminde konuk oyuncu olarak yaşamıştır.

Yer aldığı bazı dizi ve film projelerinde göstermiş olduğu başarı ile sevilen bir oyuncu haline gelmeyi başarmıştır. Gelecek dönemlerde birçok yapımda yerde alacağını düşünüyoruz.

Mert Yazıcıoğlu dizileri, daha önce oynadığı diziler için aşağıya bakabilirsiniz:

  • Kayıp Şehir
  • Karagül (Baran Samverdi)
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz (Fırat)
  • Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Korkut)
  • Bir Litre Göz Yaşı (Mahir Yetkin)

Bunun yanında İyi Oyun filminde Cenk Gökkaya karakterini başarı ile oynamıştır. Gelecekte başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz