Ana Sayfa Dizi Özetleri Sevdim Seni Bir Kere 61. Bölüm Özeti Oku, Son Bölüm Özeti

Sevdim Seni Bir Kere 61. Bölüm Özeti Oku, Son Bölüm Özeti

Sevdim Seni Bir Kere

Sevdim Seni Bir Kere bölüm özeti oku ve olayları yakından takip et. Son bölüm özeti okuyarak dizi hakkında güncel bilgiler öğrenin.

2 Aralık Pazartesi 2019

Düğün hazırlıkları sürüyor…

Sevdim Seni Bir Kere 61. Bölüm Özeti

Müştemilatta düğün hazırlıkları sürerken Yağız Eylül’le yaşadıklarının sonucunda hayatında büyük değişiklikler yapmaya karar verir.

Bunun paralelinde Nuran bulduğu bir şeyle şok olur. Aslım Kaan yüzünden hiç istemediği bir duruma düşer. Paralelinde Berçin eline büyük bir koz geçirecektir.

60. Bölüm Özeti

Ozan ve Aslım’ın evliliğini bozmaya çalışan Fatih, Koray’ın yardımıyla hedefine daha çabuk ulaşmaktadır. Koray Aslım’ın iyi niyetine kullanarak bir plan hazırlamış ve bu şekilde ikisinin arasını tamamen bozacağını düşünmektedir.

Eylül ve Koray evlilik hazırlıklarını yaparken Yağız onları uzaktan izlemektedir. Yağız gitmeyi kafasına koymuştur. Herkesi ardında bırakacaktır. Ailesini, Okulunu, Eylül’ünü ve bebeğini.

59. Bölüm Özeti

İlk önce kendini sonra etrafındaki herkese Koray’ı sevdirmeye inandırmaya çalışan Eylül, Yağız’ı aklından çıkaramayacaktır. Yağız ise Eylül için elinde kalan son kozları kullanıp geri kazanmaya çalışacaktır. Eylül’ün seçimi ise ailesinin mutluluğuna bağlıdır.

Öteki taraftan Aslım ve Ozan’ın gayet mutlu giden evliliğinden ne Berçin ne Sibel ne Fatih ne de Jülide memnun değillerdir. Berçin’in intihar planı ters tepince Fatih Kaan’ı devreye sokmaya karar vermiştir. Kaan bir yerden ortalığı karıştırırken diğer taraftan Sibel, Tarık ve Hediye için intikam planları kurmaktadır.

Sevdim Seni Bir Kere hafta içi her gün 16.45’de Star TV ekranlarında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz