Ana Sayfa Oyuncular Seni Çok Bekledim Erol Kimdir? İlhan Şen Yaşı, Boyu

Seni Çok Bekledim Erol Kimdir? İlhan Şen Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Seni Çok Bekledim dizisinde Erol kimdir ve canlandıran İlhan Şen kimdir?, İlhan Şen eşi, İlhan Şen boyu, İlhan Şen dizileri, İlhan Şen nereli ve İlhan Şen yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

 

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Seni Çok Bekledim Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Seni Çok Bekledim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Seni Çok Bekledim Erol Kimdir?

 

Canlandıran: İlhan Şen
Yaşı: 19 Aralık 1987
Nereli: Bulgaristan
Kilosu: 80 kg
Boyu: 1.89 m
Sevgilisi, Eşi

Kadir’in kardeşidir. Karakterin nasıl bir yapıya sahip olduğu hakkında bilgiler oldukça sınırlıdır.

Dürüstlüğü, cesareti ve davranışları hakkında bilgiler verebilmek için karakter hakkında daha fazla araştırmaya ihtiyaç duyuluyor. Yakın tarihte karakter bilgileri için bir güncelleme daha yapacağız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

İlhan Şen kimdir?

19 Aralık 1987 Bulgaristan doğumludur. Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Üniversite yıllarında tiyatroya merak salmıştır. 2008 yılında Türkiye’nin En İyi Modeli yarışmasında finalist oldu. Bulgaristan’da düzenlenen Dünya’nın En İyi Modeli yarışmasında ise Türkiye’yi temsil etmiştir. Ardından Avrupa’nın En İyi Modeli seçilmiştir.

 

Oldukça yakışıklı ve uzun boylu bir fiziğe sahip olması ile modellik yarışmalarında başarı sağlayabilmişti. Özel oyunculuk dersleri alarak kendisini oyunculuk alanında geliştirmiş ve kameraönü ile temel oyunculuk derslerinin yanı sıra diksiyon dersleri de almıştır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2018 yılında Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Şehzade Alaaddin rolü ile elde etmiştir. Sonrasında Şahin Tepesi dizisinde Mete karakterine 6 bölüm hayat vermişti.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise Ferman Façalı karakterini 14 bölüm oynamıştı. Ramo dizisinde de Neco isimli karaktere hayat vererek ekran karşısında boy gösterdi.

 

Son zamanlarda Seni Çok Bekledim dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Erol rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

İlhan Şen Dizileri

  • Seni Çok Bekledim
  • Ramo
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Şahin Tepesi
  • Mehmed: Bir Cihan Fatihi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz