Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Öğrenci Evi Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Öğrenci Evi Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Öğrenci Evi dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Öğrenci Evi ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Öğrenci Evi hangi kanalda? Dizi için düşünülen platform Exxen olduğu hakkında söylentiler var.

Öğrenci Evi Yönetmeni

Yönetmen koltuğuna oturan isim Doğa Can Anafarta oldu. Oldukça tecrübeli ve genel anlamda 2009 yılından beri yönetim ekipleri ile birlikte çalışmaya alışkın.

Daha öncesinde 5 projede senarist ekibin içinde yer almıştı. 2009 yılında yayınlanan Mezuniyet adlı filmde Akın isimli karaktere hayat vermişti.

9’dan fazla projede yönetmenlik yaptığını söyleyebiliriz. Bu projeler arasında Gençliğim Eyvah isimli dizi de yer almaktadır. Şu an için geri kalan tüm projeler film olarak geçmektedir.

Değerli yönetmenin, Hababam Sınıfı Yaz Oyunları, Hababam Sınıfı Yeniden ve Enes Batur Gerçek Kahraman filmlerini çektiğini belirtelim.

Kendisinin diziden çok film yönetmenliği yapmayı tercih ettiğini söylebiliriz.

Öğrenci Evi Yapımcısı

Yapımcı şirket Tims & B Productions oldu. Söz, Şeref Sözü, Gülperi, Leke ve Maraşlı dizilerinin yapımcısı olarak karşımıza çıkmışlardır.

Dev yapımcı şirketin genel olarak yer aldığı birçok proje oldukça iyi izlenme oranlarına sahip olmaktadır. Şeref Sözü dizisi 4. bölümde reyting sorunları nedeni ile ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı.

Yönetici yapımcı ve diğer yapımcılar şu an için duyurulmadı. Haber alıp derhal sizlere sunacağız.

Öğrenci Evi Senaristi

Dizinin senaristi şu an için belli değildir. Yakın tarihte senaryo ekibinde kimlerin yer aldığı ile alakalı haberler bekliyoruz. Bizleri takip ederek sizler de öğrenebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Gördüğünüz üzere ekip içerisinde daha önce aynı projelerde çalışmış isimler yer almakta. Bunu bir artı olarak görebiliriz. Birlikte güzel işler başarmış ekip arkadaşları demek güzel ve tutarlı bölümler demek.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Öğrenci Evi dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Öğrenci Evi Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz