Ana Sayfa Mucize Doktor Mucize Doktor Ferman Kimdir? Onur Tuna Dizileri, Sevgilisi

Mucize Doktor Ferman Kimdir? Onur Tuna Dizileri, Sevgilisi

Mucize Doktor dizisinin başarılı doktoru Ferman kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Onur Tuna dizileri, sevgilisi, instagram adresi?

Fox Tv kanalında yayınlanmak üzere MF Yapım tarafından hazırlanan Mucize Doktor dizisinin başarılı doktorlarından, Dr. Ferman‘ı daha yakından tanıyalım. Sonuçta Ali‘nin hocası görevi Ferman‘a verildi. Acaba asistanı Ali hakkında ne düşünüyor?

Tüm karakterler hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Sırada Ferman bulunmakta! Ferman doktor hakkında daha çok bilgi edinelim.

Minik bir not, Mucize Doktor tam oyuncu kadrosu hakkında bir liste hazırladık, göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Mucize Doktor Ful Cast Oyuncu Listesi

Mucize Doktor Ferman Kimdir?

mucize-doktor-ferman
Ferman

Hırslı ve başarılı bir doktordur. İnsan hayatını kurtarmak için çok büyük çabalar sarf eden başarılı ve yakışıklı bir doktordur. Elinden gelen tüm emeği hastasını kurtarmak için kullandığı gibi bir yandan da karizmasından ödün vermemektedir.

Ferman, Ali’nin onun asistanı olacağını ve haberlerde duyduğu mucizevi bir doktor olduğunu öğrendiğinde sevinir. Şöyle ki, sonuçta geleceği parlak ve ne yaptığını bilen bir insan olduğunu belirtir. Ancak daha sonrasında Ali’nin özel durumu hakkında bilgi aldığında Ali’nin doktor olmaması gerektiğini belirtir.

Ona hocalık yapmak istemediğini belirtmesine karşın Adil ve Tanju bu konuda ısrar eder. Ali’nin durumunun bir avantaj olduğundan ve yetenekli bir doktor olacağından bahsederler. Böylelikle Ferman, Ali’ye hiç de inanmayarak onu asistanı olarak kabul eder.

Gelecek zamanda Ali’nin mucizelerine tanıklık ettikçe ne kadar da mükemmel ve başarılı bir doktor olduğunu anlayacaktır. Ferman ve Ali arasında ne gibi olaylar olacak gelecek zamanda birlikte göreceğiz.

Onur Tuna (Ferman)

mucize-doktor-ferman-onur-tuna
Onur Tuna

Yaşı: 2 Temmuz 1985
Boyu: 1.85 m
Kilosu: 80
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Seda Güven
Instagram Adresi: onurtuna

2 Temmuz 1985 doğumludur. Mankenlik, şarkıcılık, oyunculuk olarak performans göstermiştir. İzmir’de 4 yıl boyunca profesyonel bir şekilde mankenlik sanatını icra etmiştir. 9 Eylül Üniversitesi’nde eğitim alan Onur aynı zamanda Ege Üniversitesi Sanat Müziği Konservatuvarı’nda ses eğitimi alarak beste yapma ve şarkıcılık yeteneğini geliştirmiştir.

Küçüklüğünden beri lisanslı voleybol ve basketbol sporlarını yapan genç aktör yer aldığı tüm projelerde gösterdiği performans ve fiziksel özellikleri ile beğenilmiştir.

Onur Tuna dizileri, daha önce oynadığı diziler ve filmler hakkında bir liste hazırladık, bakmak isterseniz:

  • Hayat Devam Ediyor (Siraç)
  • Bi Küçük Eylül Meselesi (Atıl)
  • Filinta (Filinta Mustafa)
  • Cesur Yürek (Ömer)
  • Yasak Elma (Alihan)

Mucize Doktor dizisinde yer alan Dr. Ferman hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorum yaparak belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz