Ana Sayfa Netflix Messiah CIA Eva Geller kimdir? Michelle Monaghan Yaşı, Eşi

Messiah CIA Eva Geller kimdir? Michelle Monaghan Yaşı, Eşi

Messiah yani Mesih dizisinde CIA ajanı olan Eva Geller rolü ile karşımıza çıkan Michelle Monaghan yaşı, eşi, boyu hakkında bilgiler sunduk.

Messiah CIA Eva Geller kimdir?

Canlandıran:Michelle Monaghan
Yaşı:1976 (44)
İşi:Oyuncu
Nereli:Winthrop, Iowa, U.S.
Eşi:Peter White
Boyu:1.70m

23 Mart 1976 Amerikalı oyuncu Michelle Monaghan, Winthrop-Iowa’da nüfusu o yıllarda henüz ancak 750 olan bir bölgede hayata gelmiştir. Anne ve babası fabrika işçisidir. Bir katolik olarak yetişmiştir.

Liseden sonra Chicago’ya taşınmış burada Columbia College Chicago üniversitesine gitmiştir. Model olarak ilk zamanları da bu yıllara dayanmaktadır. Oldukça güzel bir yüze ve fiziğe sahip olduğunu fark eden değerli oyuncu Model olarak oldukça başarılı olmuştur.

1999 yılında üniversiteyi bitirdikten sonra New York’a taşınmıştır. Yıllar boyunca hem modellik hem de oyunculuk eğitimleri ile kendini geliştirmeye devam etmiştir. Yer aldığı projelerde gösterdiği performanslar çok beğenilmiş ve tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Avustralyalı Peter White ile 2000 yılında tanışıp 2005 yılında evlenmiştir. 2 çocuğu bulunmaktadır. Bunlardan kız olanı 2008 doğumlu. Erkek olanı ise 2013 doğumludur.

Michelle Monaghan Dizileri ve Filmleri

Liste son 5 yılı kapsamaktadır.

Dizileri

Messiah
The Path
Kittens in a Cage

Filmleri

Saint Judy
Impossible – Fallout
Sidney Hall
Sleepless
Patriots Day
Pixels

Michelle Monaghan‘ın da aralarında Eva Geller rolü ile karşımıza çıktığı Messiah Oyuncu Kadrosu hakkında bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz