Ana Sayfa Kuşlarla Yolculuk Kuşlarla Yolculuk Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kuşlarla Yolculuk Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

kuslarla-yolculuk-oyunculari
Kuşlarla Yolculuk Oyuncuları

TRT 1 ekranlarında Ramazan boyunca her gün yayınlanacak Kuşlarla Yolculuk dizisi oyuncuları ve güncel oyuncu listesini paylaştık.

Yapımcısı Akli Film olan ve yönetmen koltuğunda Sedat İnci‘nin bulunduğu Kuşlarla Yolculuk dizisinde izleyiciler sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyor. Fragmanı yayınlanan dizi oldukça rağbet göreceğe benziyor.

Dizinin kaynak olarak kullandığı Feridüddin Attar’ın “Mantık’ut Tayr” isimli eser olduğunu belirtelim. 29 bölüm olarak karşımıza çıkacak. Ramazan ayı boyunca her gün yayınlanacak.

Kuşlarla Yolculuk dizisinde oldukça fazla oyuncu olacağını belirtelim. Ancak bu oyuncuların yalnızca bir kısmı oldukça tecrübeli ve izleyiciler tarafından bilinecektir. Geri kalan oyuncular tiyatro oyuncuları olacaklar veya amatör oyuncular olarak karşımıza çıkacaktır.

Kuşlarla Yolculuk dizisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen dizi için hazırlamış olduğumuz kategori sayfasına bakınız: Kuşlarla Yolculuk Dizisi

Kuşlarla Yolculuk Oyuncuları

Oyuncu listesi, dizi hakkında daha fazla bilgi yayınlanması halinde buraya eklenerek sizlere güncel bilgiler sunacağız.

Derda Yasir Yenal

1991 Almanya doğumludur. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi eğitimini başarı ile bitirmiştir. Oyunculukla üniversite dönemlerinde de yakından ilgilendiğini belirtelim. Oyunculuk derslerini Amerika’da aldı ve bundan sonra Türkiye’de bazı program ve dizilerde yer almıştır.

İlk olarak Söz dizisinde Yasin rolü ile karşımıza çıkmıştı. Ardından Yüzleşme isimli dizide Yüzbaşı Gökhan Eren rolünü başarılı şekilde oynamıştır.

Derda Yasir Yenal sevgilisi bilindiği kadarı ile yoktur. Kendisini özellikle oyunculuk eğitimine vermektedir. Elinden geldiğince program sunuculuğu ve dizilerde roller alarak kendini göstermek istemektedir. Bu konuda da başarılı olduğunu söylemeliyiz. 29 yaşındaki yakışıklı oyuncu zamanla tanınır olmuştur.

Tuncer Salman

İlk başta Vizontele filminde Ahmet rolü ile karşımıza çıktığında tüm Türkiye sevdi. Kendisi 1965 Uşak doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir.

Vizontele filminde kendini göstermeden evvel tiyatro oyunlarında yer alarak oyunculuk alanında kendini geliştirmeye devam etmekteydi. Ardından Türkiye’de birçok dizi ve filmde yer almayı başarmış oldukça değerli bir oyuncumuzdur.

Tuncer Salman dizileri, daha önce oynadığı diziler nelerdir:

 • Beşik Kertmesi (Muhtar)
 • Saklambaç (Satılmış)
 • Annem (Mehmet Eğilmez)
 • Bitmeyen Şarkı (Servet)
 • Dila Hanım
 • Kötü Yol (Fikret)
 • Osmanlı Tokadı
 • Kurtlar Vadisi Pusu (Sağır)
 • Kördüğüm (İbrahim – İbo)
 • Dayan Yüreğim (Remzi)
 • Kalbimin Sultanı (Halit Efendi)

Erdinç Gülener

1971 İzmit doğumludur. Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Değerli bir oyuncu olarak devamlı dizi ve filmlerde yer almayı başarmıştır. Özellikle Kertenkele dizisinde oynadığı Ünsal rolü ile Türkiye’de geniş izleyici kitlesine kendini gösterebilmiştir.

İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda 6 yıldır görevine devam etmektedir. Oldukça tecrübeli ve yetenekli bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Yer aldığı projelerde kendisini fark ettirmeyi başarmıştır.

Erdinç Gülener dizileri, daha önce oynadığı diziler nelerdir, birlikte göz gezdirelim:

 • Ben Onu Çok Sevdim (Hasan Ferit Alnar)
 • Kertenkele (Ünsal)
 • Kurtlar Vadisi Pusu (Müfettiş Richard Kane)
 • Bir Deli Sevda (Cengiz)

TRT 1 ekranlarında her gün yayınlanacak Kuşlarla Yolculuk dizisi oyuncu kadrosu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yaparak belirtmeyi unutmayınız, sağlıklı günler dilerim!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz