Ana Sayfa Oyuncular Burcu Kaya Koç Kimdir ? NTV Haber Sunucusu

Burcu Kaya Koç Kimdir ? NTV Haber Sunucusu

Burcu Kaya Koç Kimdir
Burcu Kaya Koç Kimdir
İsim: Burcu Kaya Koç
Aslen Nereli: İstanbul
Doğum Tarihi: 12 Haziran 1979
Yaşı: 42
Burcu: İkizler
Boy – Kilo: 1.71 – 60kg
Sunduğu Programlar: Güne Başlarken , En Sağlıklı Sohbetler
İnstagram: @burcukaya___

Burcu kaya koç 12 haziran 1979 yılında İstanbul’da doğmuş ve şuanda NTV de aktif olarak sunuculuk yapmaya  devam eden Burcu Kaya koç Güne Başlarken ve En Sağlıklı Sohbetler programlarının sunuculuğu yapmaktadır.

Burcu Kaya Koç Kimdir ?

Başarılı sunucu ve spiker Burcu Kaya Koç yıllar 12 Haziran 1979 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul ve Lise eğitimini doğduğu yer olan İstanbul’da alan Burcu Kaya Koç Üniversite eğitimi için Celal Bayar üniversitesi Beden eğitimi bölümünde başarıyla mezun oldu. Öğrenci olduğu zamanlarda profesyonel olarak Voleybol oynayan Burcu Kaya Koç yaptığı sporlarda çok başarılı olup bu sporlarda Türkiye dereceleri elde etti. Başkent İletişim Akademisinde spiker ve sunuculuk eğitimi alan Burcu Kaya Koç 2010 yılında dünya evine girerek evlendi 2012 yılında ise Efe adında bir oğlu dünyaya geldi. Burcu Kaya Koç günümüzde başarılı bir şekilde haber sunuculuğu yapmaktadır.

Kariyeri

Televizyon ve medyadaki kariyerinden önce voleybol hakemliği yapan Burcu Kaya Koç Sunuculuk eğitimini başarı ile tamamlayınca Balıkesir’de bulunan yerel bir televizyon kanalında spiker olarak Medya kariyerine başlamış oldu. Yaklaşık 5 yıl boyunca yerel kanalda ana haber bültenini sunan Burcu Kaya Koç oradan ayrılıp Haber 7 kanalına geçti. Çok geçmeden yetenekleri fark edilen burcu kaya koç sadece bir yıl sonra Haber 7 ‘den ayrılıp NTV’ye geçti. NTV kanalında her gün seyirciye sabah haberlerinin aktarıldığı program olan Güne Başlarken adlı haber bültenini sundu. 2012 yılında oğlu Efe doğunca doğum sebebi ile mesleğine ara veren Burcu Kaya koç bir süre sonra mesleğine geri dönüş yaparak Haber Merkezi ve Ana haber bültenini sunmaya başladı.

burcu kaya koç kimdir
Burcu Kaya Koç kimdir

Burcu Kaya Koç Aynı yayın grubu olan Doğuş grubunun bir başka kanalı Star Tv ‘ nin yaz sezonunda bir dönem haber bültenlerini de sunan Burcu Kaya Koç bir çok kanalda çalışarak kariyer basamaklarını birer birer tırmanıp kendisini geliştirmeyi ihmal etmemiştir.

12 yıl boyunca çalıştığı NTV kanalındaki aktif görevine halen devam eden Burcu Kaya Koç hafta içi her gün Güne Başlarken programını pazar günü ise En sağlıklı sohbetler programını sunmaktadır. Kariyer basamaklarını birer birer tırmanan Burcu kaya koç aynı anda Başkent Üniversitesi İletişim Bilimlerinde Diksiyon , Spikerlik ve sunuculuk dersleri vermeye devam ediyor. Burcu Kaya Koç yaptığı röportajların birinde sunuculuk yapmanın hayali olduğunu mesleğini çok sevdiğin, ve işini zevkle yaptığını belirtmiştir.

FAQ

Burcu kaya koç 12 haziran 1979 yılında İstanbul'da doğmuş ve şuanda NTV de aktif olarak sunuculuk yapmaya devam etmektedir.

Burcu Kaya Koç 12 Haziran 1979 yılında doğmuş ve 42 yaşındadır.

Burcu Kaya Koç 'un 2012 yılında Efe adında çocuğu olmuştur.

Evlidir ve Efe isminde bir erkek çocuğu vardır.

Burcu Kaya Koç 'un instagram adresi @burcukaya___ dır

Hayır Burcu Kaya Koç Evli ve bir çocuk sahibidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz