Ana Sayfa Dizi Özetleri Berkay Hardal Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi Bütün Detaylar!

Berkay Hardal Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi Bütün Detaylar!

berkay hardal kimdir
berkay hardal kimdir

Berkay Hardal kimdir sorusu genç oyuncunun son dönemdeki popülaritesinin artmasıyla çok fazla aratılmaya başlanmıştır. Bu yazımızda sizlere Berkay Hardal boyu, Berkay Hardal yaşı, Berkay Hardal eski sevgilisi gibi birçok konudan bahsedeceğiz.

Berkay Hardal Kimdir?

Berkay Hardal, 18/11/1996 doğumlu Türk dizi oyuncusudur. İstanbul Bahçelievler doğumludur. Annesinin Yugoslav göçmeni babası ise Manisalıdır. Ailenin tek çocuğu olan Berkay Hardal anlatılanlara göre oldukça mutlu bir çocukluk geçirmiş.. Berkay Hardal şu an kendisi gibi oyuncu olan Dilan Telkök ile evlidir.

berkay hardal kimdir
berkay hardal kimdir

Berkay Hardal Çocukluk Yılları

Berkay Hardal birçok Türk genci gibi futbolcu olma hayali ile büyüyen bir çocuktur. Yedi yaşından itibaren sürekli top peşinde koşturmuş, 3 yıl boyunca Fenerbahçe altyapısında oynamış fakat sakatlığı nedeniyle futbolculuk hayalinden vazgeçmiştir. Aynı zamanda Berkay Hardal babası Bayram Hardal da bir dönem Beşiktaşın kalesini korumuştur. Ailesinde birçok futbolcu olan Hardal bu sebepten dolaya futbola merak salmıştır.

Berkay Hardal Oyunculuk Kariyeri

Oyunculuk kariyeri, kendisinin Müzeyyen Karakan isminde bir kişinin onu instagramda görüp aramasıyla başlamıştır. Müzeyyen Karakan genç yeteneklerin peşinde olan bir menajerdir ve Berkay Hardal’a da teklif yapmıştır. Bu teklifi kabul eden Hardal kendisini ilk işi olan “İstanbullu Gelin” dizisinde bulmuştur. Bu dizide Aslı Enver ve Özcan Denizle birlikte rol almış ve ilgileri üzerine toplamıştır.

berkay hardal kimdir
berkay hardal kimdir

Berkay Hardal Boyu

Berkay Hardal Boyu 1.78 metredir. Kendisi 72 kilo ve akrep burcudur. Oldukça yakışıklı olan genç oyuncu genç kızların ilgisini toplamaktadır. İnstagram üzerinde 700.000’e yakın takipçisi bulunurken kendisi de 283 kişiyi takip etmektedir. Berkay Hardal eski sevgilisi Hira Koyuncuoğlu ile ayrıldıktan sonra 2019 yılında Dilan Telkök ile evlenmiştir. Henüz çocukları olmayan çift 3 yıldır bir arada ve oldukça mutlu gözükmektedir.

Berkay Hardalın yapmış olduğu röportaja vermiş olduğu cevaplar ile onu biraz daha tanıyalım;
Hangi Filmden Etkilendi?
Berkay Hardal’ın en sevdiği filmler “Fight Club” ve “Yeşil Yol”dur. Bu iki filmi ne kadar izlese de asla sıkılmadığını belirtmiştir.
Evde Ne Yapar?
Evde bulunduğu sürece mutfakta olmayı sever. Özellikle künefe konusunda uzmandır.

Berkay Hardal Televizyon Dizileri

2018 – Meleklerin Aşkı /Yağmur Duru
2017/2018 – İstanbullu Gelin /Murat Boran
2019- Kardeş Çocukları /Savaş Ekim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz