Ana Sayfa Aşcılar Uğur Volkan Uysal Kimdir? Yaşı ? Boyu ? Burcu ?

Uğur Volkan Uysal Kimdir? Yaşı ? Boyu ? Burcu ?

Uğur Volkan Uysal Kimdir
Uğur Volkan Uysal Kimdir

Yakışıklı yemek tabirinin mucidi Uğur Volkan Uysal, Türkiye’nin en sevilen aşçılarından biridir. Yemek yapmaya küçük yaşta başlayan ve yılların tecrübesiyle bugünkü tahtına yerleşen ünlü şef Uğur Volkan Uysal, ülkemizi en iyi şekilde temsil eden isimler arasında yerini almaktadır.

İsim: Uğur Volkan Uysal
Aslen Nereli: İstanbul
Doğum Tarihi: 28 Aralık 1978
Yaş: 43
Burç: Oğlak
Yaptığı Programlar: Yemek İşi , Yakışıklı Yemekler
İnstagram: @ugurvolkanuysal

Uğur Volkan Uysal, İstanbul’da doğup büyümüştür. Türk yemeklerine yeni bir soluk getiren ve tarifleri ile binlerce insanı hayran bırakan ünlü şef, farklı anlatım tarzı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Samimi tavrı, becerisi ve bilgisine ek olarak oldukça yakışıklı olan Uğur Volkan Uysal, geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Uğur Volkan Uysal Hayatı

Uğur Volkan Uysal, 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitiminden sonra Turizm ve Otelcilik bölümünde okumaya karar veren Uysal, 2 üniversite mezunudur. İlk olarak turizm okumuş, daha sonrasında ise Eskişehir’de Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirmiştir. Evli ve çocuk babası olan Uğur Volkan Uysal, sosyal medya hesapları üzerinden sıkça ailesi ile fotoğraflar paylaşmaktadır.

Uğur Volkan Uysal
Uğur Volkan Uysal

Başarısını ülkemiz ile sınırlı bırakmayan Uğur Volkan Uysal, büyük markaların dikkatini de çekmiştir. Zira Burger King, Domino’s gibi sevilen zincir restoranların soslarını yeniden yaratmıştır. Bu sayede hem ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiş hem de dünya genelinin severek yediği sosları oluşturmuştur. 5 yıllık Unilever macerasından sonra ise, şeflik ve televizyon programcılığına devam etmiştir.

Uğur Volkan Uysal Televizyon

Uğur Volkan Uysal, sunduğu televizyon programları ile ön plana çıkmaktadır. Kendine has konuşma tarzı ile yemeklere adeta fısıldayan ve ekran başındaki izleyicileri ile iyi bir bağ kuran Uğur Volkan Uysal, beIN Connect kanalında “Yemek İşi” adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Bunun yanı sıra farklı programlara konuk olmuş ya da sunuculuğunu üstlenmiştir.

Uğur Volkan Uysal, 2016 yılında Youtube kanalı da açarak bu mecraya adım atmıştır. “Yakışıklı Yemekler” adıyla açtığı Youtube kanalında hem eğlendirmekte hem de bilgilendirmektedir. Türk insanlarının damak tadına uygun ve yapılması kolay yemek tarifleri paylaşan Uğur Volkan Uysal, zor sanılan yemeklerin kolayca yapılabileceğini açıklamaktadır. Bu nedenle Türk halkı tarafından çok sevilmektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz