Ana Sayfa Dizi Özetleri İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti Oku, Son Bölüm Özeti

İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti Oku, Son Bölüm Özeti

İkimizin Yerine

İkimizin Yerine bölüm özeti oku ve olayları yakından takip et. Son bölüm özeti okuyarak dizi hakkında güncel bilgiler edinebilirsiniz.

1 Aralık Pazar 2019

inşaatın çökmesinin ardında kim var?

İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti

Ganga hastanedeyken bir inşaatın çöktüğü haberi gelir. Jagdish’in de o inşaata gittiğini öğrenen Ganga şok olur. Hastalar geldiğinde içlerinde Jagdish’i arar fakat ulaşamaz. Jagdish ise perişan bir halde hastaneye gelir.

Ganga onu sağ salim gördüğü için çok sevinir. Anandi ise hayatına Shiv olmadan devam etmenin zorluğunu yaşar.

Jagdish inşaatın çökmesinin ardında kimin olduğunu öğrenmeye çalışır. Eski bakanın inşaatın mühendisiyle bağlantısı olduğunu öğrenen Jagdish ne yapacak?

449. Bölüm Özeti

Hastaneye kaldırılan Shiv hayatını kaybeder. Bu haberle yıkılan Anandi onun öldüğüne inanmak istemez. Cenaze töreninde herkes gözyaşlarına boğulurken Anup, törende kendisini ön plana çıkarmaya çalışır.

Anandi cenazeden sonra eve döndüğünde Shiv için yaptığı hazırlıkları görünce daha çok üzülür. Ailesi Anandi ve bebekleri için endişelenir. Suganda Anandi’nin yanına gelir ve ona dul kadınların giydiği beyaz sariyi giymesi gerektiğini söyler. Anandi Suganda’nın bu hakaretine ne cevap verecek?

448. Bölüm Özeti

Shiv Anandi’nin üzerine titrer. Onu mutlu ve rahat hissettirmek isteyen Shiv Amol ile birlikte Anandi’ye çeşitli sürprizler yapar. Shiv ve Anandi bir düğüne katılmak zorunda kalır fakat Anandi son anda rahatsızlanarak Shiv’e eşlik edemez.

Shiv’e düğünde bir suçlunun hapisten kaçtığı bilgisi gelir. Shiv polisle birlikte suçlunun peşine düşer. Suçlu elindeki bombayla herkesi tehdit eder ve kaçar. Fakat Shiv adamın peşini bırakmaz. Shiv silahların konuştuğu kovalamacadan sağ çıkabilecek mi?

İkimizin Yerine her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz