Ana Sayfa Hercai Hercai Hazar Şadoğlu Kimdir? Serhat Tutumluer Yaşı, Eşi

Hercai Hazar Şadoğlu Kimdir? Serhat Tutumluer Yaşı, Eşi

Hercai dizisinin güvenilir ve dürüst karakteri olan Hazar Şadoğlu kimdir? Serhat Tutumluer yaşı, Serhat Tutumluer boyu, Serhat Tutumluer kilosu ve Serhat Tutumluer eşi hakkında bilgiler.

Hercai dizisinin tüm oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Sıradaki karakterimiz Hazar Şadoğlu. Bu karaktere değerli oyunculuğu ile hayat veren Serhat Tutumluer hakkında da merak ettiğiniz bilgileri paylaşacağız. Bunlardan bazıları ise Serhat Tutumluer boyu ve kilosu kaçtır? Eşi kimdir?

 

Atv ekranlarında gün geçtikçe daha çok izleyici kitlesine hitap eden zamanla ekranlardaki yerini sağlamlaştıran Hercai dizisindeki tüm kadroyu görmek isterseniz sizler için bir makale yayınladık: Hercai Bütün Oyunlar Liste tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Hercai Hazar Şadoğlu Kimdir? Serhat Tutumluer

Hazar Şadoğlu denildiğinde akla; dürüst ve güvenilir bir insan imajı ortaya çıkıyor. Kendini bu konularda taviz vermeyecek şekilde yetiştirmiştir. Şadoğlu ailesinin en büyük oğludur ve söylediği sözler, verdiği emirler babası Nasuh Şadoğlu’ndan sonra uygulanması zorunludur. Ağır ve sevilen bir karakterdir. Sözlerine hem değer verilir hem de saygı duyulur. Böyle bir karakter ile hayatını devam ettiren Hazar Şadoğlu etrafındakiler tarafından sevilmektedir. Babası Nasuh Şadoğlu’nun sağ koludur ve en güvendiği kişidir.

Hazar Şadoğlu kendini şu şekilde tanımlamaktadır:
“Benim bütün derdim tasam ailemdir. Hiç kimseyle bir zorum yoktur. Çekiç örse inmedikçe demir şeklini almaz derler, beni de örseleye örseleye iki yanı keskin kılıca çevirdiler.”

 

Serhat Tutumluer Yaşı, Boyu, Kilosu, Eşi

hercai-serhat-tutumluer-hazar-sadoglu
Serhat Tutumluer

Doğum Tarihi: 29 Haziran 1972
Boyu: 1.78 m
Kilosu: 79 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi: Senan Kara

29 Haziran 1972 yılında doğdu ve şuanda 47 yaşında, oldukça tecrübeli ve öz geçmişi sağlam bir oyuncu. Yine bu dizide de üstlendiği rolü gayet güzel oynayarak üstesinden geliyor, bakalım ilerleyen günlerde daha etkili olabilecek mi?

 

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirerek oyunculuk eğitimini tamamladı. Rol aldığı tiyatrolar sayesinde oldukça etkili rol yapabilme özelliği kazandı, her geçen günde daha önemli projelerde yer almayı başarıyor.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz