Ana Sayfa Damat Bayıldı Damat Bayıldı Konusu Ne? Hangi Kanalda? Ne Zaman?

Damat Bayıldı Konusu Ne? Hangi Kanalda? Ne Zaman?

Onur Büyüktopçu‘nun sunduğu Damat Bayıldı programının konusu ne? diye merak edilmeye başlandı. Yeni sezonda Show TV ekranlarında olacak!

Müthiş sunucu Onur Büyüktopçu‘nun yeni sezonda Show TV ekranlarında olacağını belirtelim! Öyle ki Büyüktopçu, Yemekteyiz programında gösterdiği performans sebebi ile yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan Damat Bayıldı yemek yarışma programını da sunacak.

Damat Bayıldı Konusu Ne? Ne Zaman Başlıyor?

damat-bayildi-nasil-bir-program-ne-zaman-cikiyor
Damat Bayıldı Nasıl Bir Program?

Damat Bayıldı nasıl bir program diye merak eden okuyucularımızı hemen bilgilendirelim. Gelinler ve kaynanalar yarışıyor, damatlar acaba kimin elinden çıkan yemekleri beğenecek? Şöyle ki bu bir yemek programı olacak. Yarışmanın kazananı ne gibi ödüller alacak, başvuru koşulları nelerdir gibi konular şu an için net değil. Gelecek sezon yaklaştıkça bu konular hakkında da bilgi sahibi olup derhal DiziTurkiye.Com adresinde yayınlayacağız. Yemek programında ünlü sunucu Onur Büyüktopçu eşliğinde gerçekleşecek. Gelin, kaynana ve damat arasındaki dengeyi sağlayacak olan Büyüktopçu kıvrak zekası ile işleri tatlıya bağlayacaktır.

Damat Bayıldı programında tehlikeli üçlü olarak adlandırabileceğimiz bir ortam söz konusu: Damat, Gelin ve Kaynana bu ortam birçok izleyiciyi ekran karşısına geçirerek gündüz kuşağının vazgeçilmez programları arasındaki yerini alacaktır.

Damat kimin yemeğini daha çok sevecek, yarışma koşulları nasıl olacak? Damat Bayıldı büyük ödül nedir? bu sorulara çok yakın zaman içerisinde cevap vereceğimizi belirtelim. Bizi takip etmeye devam edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz