Ana Sayfa Benim Adım Melek Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

benim-adim-melek-nerede-cekiliyor-dizi-seti-nerede

Benim Adım Melek nerede çekiliyor? Dizi seti nereye kuruldu? Çekimler başladı, peki dizi setini ziyaret etmek isteyen okuyucularımız var mı?

Dizi seti şu an için sürekli yer değiştirmesine rağmen kurulduğu yerler hakkında bilgiler verelim. Önceki ismi Bir Doğu Masalı olan ve ardından isim değişikliğine gidilerek Benim Adım Melek ismini kullanmaya başlayan dizinin seti nerede? Siz değerli okuyucularımızı sıkmadan:

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor?

benim-adim-melek-nerede-cekiliyor
Çekimler Başladı!

Dizi setini öncelikle Antep‘e kurarak Antep‘te çekimlerin yapılacağını öğrenmiştik. Ardından Mardin Valiliği‘nin de yardımı ile Mardin‘de çekilmeye başlamıştır. Geçtiğimiz günlerde çekim startı verilen Benim Adım Melek dizisi nihayet ilk bölümü hazırlıyor.

Farklı mekanların kullanılması sebebi ile şu anda dizinin başlangıç yeri Belgrad olarak kabul edildi. Belgrad çekimleri bittikten sonra dizi seti Mardin‘de çekimlere devam edecek diye biliniyor. Ziyaret etmek için şu an güzel bir zaman olabilir, çünkü setin Mardin‘e taşınmasından sonra kolay ulaşım olmayacaktır. Ancak Mardin‘deki okuyucularımız rahatlıkla sete gidip oyuncularla fotoğraf çekebileceklerdir.

Baş rollerini Nehir Erdoğan ve Kutsi‘nin oynadığı, Üs Yapım tarafından TRT ekranları için hazırlanan Benim Adım Melek ile ilgili güncel haberler almaya devam etmek için sitemizi takip etmeye devam edin!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz