Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Ömer kimdir? Buğra Gündoğdu Yaşı, Boy

Beni Bırakma Ömer kimdir? Buğra Gündoğdu Yaşı, Boy

Yakışıklı isim Beni Bırakma Ömer kimdir ve canlandıran Buğra Gündoğdu dizileri, Buğra Gündoğdu yaşı, Buğra Gündoğdu boyu ve Buğra Gündoğdu sevgilisi olduğu hakkında bilgiler.

 

Beni Bırakma Ömer kimdir?

Canlandıran: Buğra Gündoğdu
Yaşı: 1995
Nereli: İstanbul
Kilosu: 73 KG
Boyu: 1.77 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor

 

İlerisi için hedefleri olan genç karakterimiz ailesinin aksini daha sakin ve iyi yürekli bir insandır, fakat ailesi yüzünden bazen zor durumda kalmaktadır. Özellikle ağabeyi Cihan ve annesi İkbal yüzünden bazına bazı şeyler gelmektedir.

Yine de o derslerine odaklanmış ve kendine güzel bir gelecek hazırlamak için sürekli çalışan biridir. Bu arada Leyla ile aynı okuldadır, yani arkadaşlardır.

 

Buğra Gündoğdu kimdir?

Kendisi hakkında epey az bilgi olsa da genç oyuncu henüz kariyerinin başlarındadır. Yani kariyer basamaklarını henüz yeni tırmanıyor.

Bu dizisi onun ilk projesi olacaktır, yani kariyerinin başlangıcı bu dizinin başlangıcı ile aynı yıl diyebiliriz. Bunun yanında oyuncumuz İstanbul’da doğulduğu biliniyor.

 

Dizide canlandırdığı Ömer karakteri ile oldukça beğenildi, gayet güzel canlandırması ile birlikte ilerleyen zamanlarda daha önemli roller de bulunabilir, oyuncuya kariyerinde başarılar dileriz.

 

Buğra Gündoğdu dizileri

  • Bu proje genç oyuncunun ilk projesidir.

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz