Ana Sayfa Oyuncular Yasak Elma Çağatay kimdir? Berk Oktay Yaşı, Boyu

Yasak Elma Çağatay kimdir? Berk Oktay Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Yasak Elma dizisinde Çağatay kimdir ve canlandıran Berk Oktay yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Yasak Elma Çağatay Kimdir?

Canlandıran:Berk Oktay
Yaşı:28 Ekim 1982
Nereli:Ankara
Kilosu:77 kg
Boyu:1.91 m
Eşi / Sevgilisi:Yıldız Çağrı Atiksoy

Hasan Ali’nin oğlu olarak Çağatay karakterini görüyoruz. Yakışıklı kendinden emin tavırları ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Çağatay’ın içsel dünyasını diziyi izledikçe birlikte göreceğiz.

Berk Oktay Kimdir?

28 Ekim 1982 Ankara doğumludur. 100’den fazla defileye çıkmış başarılı bir model olarak tanınmıştı. Bir dönem Paris’te yaşamıştır. Birçok ünlü markanın modelliğini yapmıştı.

Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Uğurkan Erez ile birlikte çalışmıştır. Sonrasında Best Model‘de Gelecek Vadeden Model ödülünü kazandı.

Paris’te modellik yaptığı sıralarda eğitimini tamamlamak için Ankara’ya geri döndükten sonra bitirince tekrar modellik yapmaya çalışmıştır. Ancak kapıların bir bir yüzüne kapandığını söyleyen Berk Oktay daha sonra Türker İnanoğlu ile tanışmıştır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Tatlı Bela Fadime dizisi ile elde etmişti. En çok tanındığı dizilerden biri de Arka Sokaklar dizisi olmuştu. Burada Sinan karakteri ile tanınmaktaydı.

İlişki Durumu: Karışık dizisinde Can rolü ile 44 bölüm ekranlarda boy gösterdi. Sonrasında Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok karakterine hayat verdi

Böylelikle oyunculuk alanında kendini geliştirmiş ve dizilerde boy gösterebilmiştir. Sevilen ve tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Son zamanlarda Yasak Elma dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Çağatay rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Berk Oktay Dizileri

  • Yasak Elma
  • Savaşçı
  • İlişki Durumu: Karışık
  • Aşktan Kaçılmaz
  • Benim Hala Umudum Var
  • Arka Sokaklar
  • Akasya Durağı
  • Tatlı Bela Fadime

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz