Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Şahmeran Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Şahmeran Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Şahmeran dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi hakkında özet bilgiler ile beraberiz. Ekip arkadaşlarına birlikte bakalım.

1441 Production, İrfan Şahin ismi ile yine oldukça heyecan uyandırıcı bir proje ile karşımıza çıkıyor. Tecrübeli yapım şirketinin ve İrfan Şahin‘in ortaya iddialı bir proje çıkaracağını düşünüyoruz.

Not: Şahmeran hangi kanalda sorusunu şu an için yanıtlayamıyoruz. Bu sebeple yeni bilgiler ışığında bu notu düzenleyeceğimi belirteyim.

Yönetmen koltuğunda karşımıza çıkan isim Gökçen Usta oldu. Kendisini Zalim İstanbul dizisinden hatırlıyoruz. Aşk Ağlatır, Kızım, Fazilet Hanım ve Kızları ve Kördüğüm dizilerinde yönetmenlik yaptığını da söylemiş olalım.

Senaryo tarafında kalem tutan isim Erkan Birgören oldu. Kendisini özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisinde 43 bölüm senaryo yazarlığından tanıyoruz. Bu projeden önce de Siyah Beyaz Aşk dizisinde 30 bölüm, Karagül dizisinde toplamda 101 bölüm yazarlık yapmıştır.

Erkan Birgören daha eskilerden: Bugünün Saraylısı 37 bölüm, Arka Sıradakiler 10 bölüm, Kavak Yelleri 112 bölüm yazarlık yapmıştır.

Profesyonel senaryo yazarı olarak Şahmeran dizisinde kendisini görmek oldukça heyecan uyandırıcı olmuştur.

Oyuncular arasında Demet Akbağ ve Evrim Alasya‘nın yanı sıra tecrübeli isim Bekir Aksoy‘un olması da bir diğer önemli ayrıntı. Güzel bir yönetim ve oyuncu ekibi ile karşı karşıyayız.

Bu güzel ekibin ortaya çıkaracağı işi hep birlikte yakından takip edeceğiz. İnanıyoruz ki Türk halkının da sevebileceği güzel bir proje göreceğiz.

Bu arada Şahmeran dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Şahmeran Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz