Ana Sayfa Oyuncular Zümrüdüanka Hamit Kimdir? Doğukan Güngör Yaşı, Boyu

Zümrüdüanka Hamit Kimdir? Doğukan Güngör Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Hamit kimdir ve canlandıran Doğukan Güngör, eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Zümrüdüanka Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Zümrüdüanka Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Zümrüdüanka Hamit Kimdir?

Canlandıran:Doğukan Güngör
Yaşı:1 Temmuz 1996
Nereli:Ankara
Kilosu:
Boyu:
Sevgilisi, Eşi

Aile geleneklerine aşırı bağlı bir kişiliktir. Konuşması karşı tarafın rahatsız olmasına sebep olmaktadır. Ayrıca öfkelendiği zaman, karşısındakine öfkesini hemen belli etmez.

Sert mizaçlı biridir. Amcasının oğlu Tolgahan öldükten sonra gelenekleri gereği Suhandan ile nikah masasına oturur. Bu yaptığı davranışının sonuçları olarak 2 çocuğunun annesi Canan’ı hiç umursamadan hareket eder.

Çünkü aile meclisi böyle bir karar almıştır.

Doğukan Güngör kimdir?

1 Temmuz 1996 Ankara doğumludur. Eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne devam ederek almaktadır.

Üniversite hayatı boyunca birçok tiyatro oyununda aktif rol aldı. Bunlardan bazıları Othello, Umut, Bizim Köyün Adeti ve Hiç Kimsenin Öyküsü oyunlarıydı.

Ayrıca kameraönü oyunculuk ve diksiyon dersleri de almıştır. Bu sebeple oldukça iyi performans göstermek için bir adım daha yukarı çıkmıştır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Zümrüdüanka dizisinde Hamit karakteri ile elde etmiştir. Bunun dışında şu an için başka projede yer almamaktadır.

Son zamanlarda Zümrüdüanka dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Hamit rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Doğukan Güngör Dizileri

  • Zümrüdüanka

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz