Ana Sayfa Oyuncular Zümrüdüanka Latif Kimdir? Barış Küçükgüler Yaşı, Boyu

Zümrüdüanka Latif Kimdir? Barış Küçükgüler Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Latif kimdir ve canlandıran Barış Küçükgüler, eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Zümrüdüanka Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Zümrüdüanka Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Zümrüdüanka Latif Kimdir?

Canlandıran:Barış Küçükgüler
Yaşı:5 Nisan 1990
Nereli:İstanbul
Kilosu:79 kg
Boyu:1.82 m
Sevgilisi, Eşi

Kendi halinde sessiz sakin bir çocuktur. Resim ile ilgilenmektedir. Küçük yaşlarından bu yana resim ile içli dışlı olmuş ve sonunda da Güzel Sanatlar Lisesi’ne gitmek istemiştir.

Böylelikle kendini resimde ilerletip daha güzel projeler sunabilecekti. Ne var ki babası Latif’in mühendis olmasına karar verdi. Ve son.

İçine kapanık ve oldukça az arkadaşı olan Latif giderek kötüleşti. Tüm derdini Serhat ile paylaşırdı. Onunla dertleşirdi bu da ona iyi gelirdi.

Menekşe’den hoşlanmaktadır. Serhat ve Menekşe ile sohbet etmek her zaman Latif’e iyi geldi.

Barış Küçükgüler kimdir?

5 Nisan 1990 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini İstanbul Sarıyer Hüseyin Kalkavan Lisesi’ni tamamlayarak elde etti. Sonrasında Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne devam etmiştir.

Üniversite hayatında birçok eğitimden geçmiştir ve birçok oyunda yer almaya başlamıştır. Ayrıca Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimleri alıp burada çeşitli oyunlarda yer almıştır.

Sır Çocukları filminde 39. Antalya Altın Portakal‘da Özel Jüri Ödülü almıştır. Oldukça başarılı ve bilinen bir oyuncu haline gelmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 1996 yılında yayınlanan Sır Kapısı dizisinde Adem karakteri ile elde etmiştir. Çocuk oyuncu olarak yer aldığı dizi ile oyunculuğa iyiden iyiye çekirdekten başlamış diyebiliriz.

2001 ve 2004 yılları arası bolca dizi projesinde yer aldı. Dedem, gofret ve ben dizisinde Ömer, İki Arada dizisinde Mert, Aşk Olsun dizisinde Barış ve Zümrüt dizisinde Uğur karakterine hayat verdi.

Yüzyıllık Mühür dizisinde Ali karakteri ile 8 bölüm oynadı. Tecrübeli bir oyuncu haline geldi.

Son zamanlarda Zümrüdüanka dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Latif rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Barış Küçükgüler Dizileri

  • Zümrüdüanka
  • Yüzyıllık Mühür
  • Elde Var Hayat
  • Oğlum İçin
  • Zümrüt
  • Aşk Olsun
  • İki Arada
  • Dedem, gofret ve ben
  • Sır Kapısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz