Ana Sayfa Oyuncular Polina Chursanova Kimdir ? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ?

Polina Chursanova Kimdir ? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ?

Polina Chursanova
Polina Chursanova

En ünlü Youtube fenomenlerinden biri olan Polina Chursanova, sempatik kişiliği ile kısa sürede sosyal medyada ünlenen kişiler arasında yer almaktadır. 25 yaşında olan genç fenomen İstanbul’da yaşamaktadır. Annesi Rus, babası Türk olan Polina’nın diğer Youtuberlardan farkı ise hem Türkçe, hem de Rusça olmak üzere iki ayrı kanal üzerinden Youtube’da videolar ve vloglar paylaşmasıdır.

İsim: Polina Chursanova
Meslek: Youtuber
Aslen Nereli: Rusya
Doğum Tarihi: 19 Mayıs 1996
Yaş: 25
Boy – Kilo: 1.71 – 54kg
Burç: Boğa
Sevgilisi: Kerem Arseven
Youtube Kanalı: Polina Chursanova

Sempatik ve doğal kişiliği ile sosyal medyanın en sevilen karakterlerinden biri olan Polina Chursanova, youtube kanalında kendi hayatından kesitler ve yaptığı seyahatlerle ilgili vlogları ve videoları paylaşmaktadır. Aynı zamanda Instagram üzerinden de büyük bir takipçi sayısına sahip olan ünlü fenomen, burada da Youtube’da yayınladığı videoları eş zamanlı olarak paylaşmaktadır.

Polina Chursanova Biyografi

Rusya doğumlu olan Polina Chursanova, 19 Mayıs 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Annesi Rus, babası Türk olan Polina’nın kardeşi bulunmamaktadır. Annesinin adı Elena, babasının adı ise Sinan’dır. Rusya’da eğitimine başlayan Polina, daha sonra ailesinin İstanbul’a taşınması ile yarım kalan eğitimine İstanbul’da devam etmiştir.

İlk başlarda Türkçesi az olduğundan dolayı ana sınıfına gitmek zorunda kalmıştır. Daha sonra ise 5.sınıfta ailesi Antalya’ya taşındığı için lise eğitimini burada tamamlamıştır. 2015 yılında liseden mezun olan Polina Chursanova, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünü kazanarak İstanbul’a yerleşmiştir.

Polina Chursanova kimdir
Polina Chursanova kimdir

Polina Chursanova 54 kilo, 171 cm boyunda olup, gözleri yeşil, saçları ise sarıdır. Boğa burcu olan ünlü fenomen küçük yaşlarda buz pateni yapmaya başlamıştır. İki kez kolunu kırmasından ötürü buz patenini çok sevmesine rağmen bırakmak zorunda kalmıştır. Aynı zamanda buz pateni ile birlikte dans konusunda da dersler almıştır. Polina Chursanova, Kerem Arseven ile uzun süredir beraberlik yaşamakta olup, çift evliliği henüz düşünmemektedir.

Polina Chursanova Sosyal Medya Hesapları

Polina Chursanova, Youtube üzerinde ki kanalında 570,000, Instagram üzerinde ise 571,000 takipçi sayısına ulaşmıştır. Youtube ve Instagram’da hayatından kesitler paylaştığı videoların montajını ve kurgusunu kendi yapmaktadır. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü fenomen, ilk olarak sosyal medya üzerinden 2015 yılında videolarını paylaşmaya başlamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz