Ana Sayfa Kefaret Kefaret Münevver Kimdir? Ayşegül Cengiz Yaşı, Dizileri

Kefaret Münevver Kimdir? Ayşegül Cengiz Yaşı, Dizileri

Başarılı oyuncu Kefaret dizisinde Münevver kimdir ve canlandıran Ayşegül Cengiz eşi, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Kefaret Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Kefaret dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Kefaret Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kefaret Münevver Kimdir?

Canlandıran:Ayşegül Cengiz
Yaşı:10 Aralık 1974
Nereli:Alanya
Kilosu:52 kg
Boyu:1.60 m
Sevgilisi, EşiMehmet Akman

İzmit doğumludur. Çevresi tarafından isminden türetilmiş Münü olarak tanınmaktadır. Sinan’ın ablasıdır. Annesi tarafından kötü bir şekilde büyütülmüştür.

Çocukluğu oldukça zor geçmiştir. Ailesi oldukça yoksul idi. Aynı zamanda evde çeşitli tartışmaların ve itilip kakılmaların odağı haline gelmişti. Sinan’ı kendi büyüttü desek yeridir.

Babannesi zamanında çalışıp didinmiş ve Seyrantepe’de bir ev sahibi olmuştur. Böylelikle oğlu ve gelini öldükten sonra Münü ile Sinan’ın sahibi olduğu bir ev kalmıştır. Elbette kolay olmamıştır bu evin borçlarını ödemek.

İyi niyetli olmasına karşın, kötü geçen yılların verdiği ağırlık kendisinde yük olmaya başlamış ve aslına bakarsanız psikolojik anlamda iyi durumda değildir.

Ayşegül Cengiz kimdir?

10 Aralık 1974 Alanya doğumludur. 99′ yılında İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirmiştir. Bu dönemde okulun tiyatro kulübünde oyunculuk ile tanışmış ve çok sevmiştir.

Amedee Bricolo‘dan oyunculuk eğitimleri almıştır. Şahika Tekand‘ın kurucusu olduğu Studio Oyuncuları’nda eğitim almıştır. Halen daha burada çeşitli eğitimlere katılmaktadır ve aynı zamanda gençlere tiyatroyu ve oyunculuğu öğretmektedir.

Birçok tiyatro projesinde yönetmen olarak ve oyuncu olarak sayısı belli olmayan deneyimler elde etmiştir. Kendisi oldukça tecrübeli ve sevilen bir oyuncudur.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Yarım Kalan Aşklar dizisinde elde etmiştir.

Son zamanlarda Kefaret dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Münevver rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Ayşegül Cengiz Dizileri

  • Kefaret
  • Yarım Kalan Aşklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz