Ana Sayfa Kefaret Kefaret Meltem Kimdir? Özge Özacar Yaşı, Dizileri

Kefaret Meltem Kimdir? Özge Özacar Yaşı, Dizileri

Başarılı oyuncu Kefaret dizisinde Meltem kimdir ve canlandıran Özge Özacar eşi, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Kefaret Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Kefaret dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Kefaret Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kefaret Meltem Kimdir?

Canlandıran:Özge Özacar
Yaşı:20 Kasım 1993
Nereli:İstanbul
Kilosu:53 kg
Boyu:1.64 m
Sevgilisi, EşiFurkan Andıç

Maltepe doğumludur. Babası, ufak çaplı bir tefeci, annesi ise mahalle terzisi olarak geçmektedir.

Oldukça güzel ve inanılmaz derece zeki bir kızdır. Zeki ile evlenmiştir. Zeki’nin çok para kazanması onu büyülemiştir. Ancak artık hem çok kazanan hem de kendine yakışır bir koca istemektedir.

Açgözlü bir yapısı vardır. Maymun iştahlıdır. Bu sebeple yakın arkadaşının eşi olan Ahmet’i beğenmekte. Onu kendine yakıştırmaktadır.

Ahmet ile evlenmek istediği için çeşitli planlar kurar. Hin bir kişiliği vardır. Özellikle kafasına koyduğu şeyi yapabilecek ve bu uğurda birçok şeyi feda edebilecek durumdadır.

Bu özellikleri sebebi ile oldukça tehlikeli bir karakterdir. Evlerden uzak.

Özge Özacar kimdir?

20 Kasım 1993 İstanbul doğumludur. Genç oyuncu Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Bölümü tamamlamış ancak bu alanda ilerlememiştir.

Oyunculuk ile ilk tanışması Hayat Yolunda dizisi ile gerçekleşmiştir. Burada Suzan rolü ile karşımıza çıkmış ve beğenilmiştir.

Ardından Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Müge karakteri ile 10 bölüm oynamıştır. Sonrasında Oyunbozan dizisinde Zeynep karakterine hayat vermişti.

Özel oyunculuk dersleri ve dizilerde hayat verdiği karakterler ile oldukça tecrübe elde eetmiş ve başarılı bir oyuncu haline gelmiştir.

Son zamanlarda Kefaret dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Meltem rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Özge Özacar Dizileri

  • Kefaret
  • Sevgili Geçmiş
  • Meryem
  • Lise Devriyesi
  • Oyun Bozan
  • Tatlı Küçük Yalancılar
  • Hayat Yolunda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz