Ana Sayfa Dizi Özetleri Onur Sermik Kimdir ? Oynadığı Diziler ? Yaşı ? Boyu ?

Onur Sermik Kimdir ? Oynadığı Diziler ? Yaşı ? Boyu ?

onur sermik
onur sermik

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Onur Sermik, hem yazarlık hem de oyunculuk alanındaki yetenekleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Onur Sermik Kimdir sorusu sorulduğunda  oyunculuk kariyeri genel olarak komediye yöneliktir. Onur Sermik, alanının en genç ve başarılı isimleri arasında yerini almaktadır.

İsim: Onur Sermik
Aslen Nereli: İstanbul
Meslek: Oyuncu , Yazar
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1991
Yaşı : 30
Burç: Oğlak
İnstagram: @onursermik_
Oynadığı Yapımlar: Şampiyon , Çocuklar Duymasın

Onur Sermik Hayatı

Onur Sermik, 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibariyle 30 yaşına basan Onur Sermik, hayatı ile ilgili bilgi paylaşımı yapmamıştır. Bu nedenle çocukluk, gençlik ve aile hayatı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Onur Sermik, profesyonel mesleği sayesinde gündeme gelmekten hoşlanmaktadır.

Onur Sermik, 2010’lu yıllarda skeç yazarlığı ve oyunculuk yaparak meslek hayatına yön vermiştir. Daha sonrasında ise çeşitli film ve dizi yapımlarında rol olarak bilinirliğini arttırmıştır. Onur Sermik bu bilinirliğini magazinsel olarak değil, mesleki başarısı sayesinde kazanmıştır. Zira Onur Sermik hakkında yapılan neredeyse tüm haberler, sevilen ismin imza attığı işler ile alakalıdır.

Onur Sermik’in Yazdığı Oyunlar

Onur Sermik, uzun bir oyun olarak “Aşk Bu Mu?” adlı eseri yazmıştır. Kitap haline de getirilen bu eser, Beşiktaş Kültür Sanat (BKS) sahnesinde oynanmıştır. Bunun yanı sıra Paşhan Yılmazel’in hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu üstlendiği bu oyunda, Yasemin Öztürk de rol almıştır.

onur sermik kimdir
Onur Sermik kimdir

Pek çok eleştirmen tarafından olumlu yönde değerlendirilen “Aşk Bu Mu?” adlı oyun, evlilik öncesinde muhakkak izlenmesi gerek bir gösteri olarak kabul görmüş ve beğeni toplamıştır. Onur Sermik, bu gösterisi sayesinde popülerliğini arttırmış ve yalnızca oyunculuk değil, yazarlık alanında da başarılı olduğunu kanıtlamıştır.

Onur Sermik Film Ve Dizileri

Onur Sermik, film ve dizilerin tanıdık simaları arasındadır. Pek çok yapımda yer alan Onur Sermik, hayranlarını memnun etmektedir. Komedi konusunda oldukça başarılı olan sevilen ismin rol aldığı bazı dizi ve filmler aşağıdaki listede belirtilmektedir.

 • Şeref Sözü
 • Kim Daha Mutlu?
 • Doksanlar
 • Akıllara Seza
 • Pamuk Prens
 • Kolej Rüyası
 • Şampiyon
 • Ne Münasebet
 • Dalavere
 • Çocuklar Duymasın
 • Hep Yek 3 Titrettin Beni

Onur Sermik, yukarıda belirtilen yapımlarda üstlendiği rolleri en iyi şekilde oynayarak Türk halkının en sevdiği genç oyuncular arasında yer almıştır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz