Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir? Açelya Devrim Yılhan

Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir? Açelya Devrim Yılhan

Bu sayfamızda başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir ve Safiye’nin annesini canlandıran Açelya Devrim Yılhan hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Masumlar Apartmanı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir?

Canlandıran: Açelya Devrim Yılhan
Yaşı: 2 Eylül 1985 – 36 yaşında
Nereli: Ankara
Kilosu: 55 kg
Boyu: 1.67 m
Sevgilisi, Eşi

Han, Safiye, Gülben ve Neriman’ın annesidir. Hasibe, gerçek anlamda psikolojik olarak hasta bir insandır. Çocuklarına hayatı dar eden bir karakterdir. Özellikle Safiye’ye çektirmediği kalmamıştır.

Han’ın biriktirme, Safiye’nin titizlik, Neriman’ın kendine zarar verme ve Gülben’in de geceleri veya panik olduğu zamanlarda altına kaçırmasına sebep olan kadındir.

Hasibe’nin kocası kendisi ile ilgilenmemektedir. Hikmet’in eşi vefat edince ailesi Hasibe ile evlendirmiş ve tekrar kendine gelmesi için bir hayat kurmasını sağlamıştır.

Ne var ki işler istenildiği gitmemiştir. Hikmet kendine gelememektedir. Yeni evlenmiş Hasibe ise aradığını bulamamıştır. İlgisizlik ve sevgisizlik nedeniyle Hasibe’nin de psikolojisi bozuktur. Hasibe’nin bu durumdan en çok etkilenenler ise çocuklar olmuştur.

Masumlar Apartmanı Hasibe (Açelya Devrim Yılhan) Kimdir?

2 Eylül 1985 Ankara doğumludur. Şu anda 36 yaşındadır. Babası emekli albaydır. Annesi ev hanımı. Açelya Devrim Yılhan ailenin tek çocuğudur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Burada oyunculuk eğitimleri almıştır.

Üniversite yılları boyunca birçok tiyatro oyununda yer almıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Beni Unutma isimli günlük dizide Olcay rolü ile elde etmiştir.

Sonrasında Leyla ile Mecnun dizisinde Eylül karakterini 57 bölüm oynayarak elde etmiştir.

Ardından Kalbimin Sultanı dizisinde Asubcan Sultan karakterine hayat vererek ekranlardaki yerini almaya devam etmiştir.

Son zamanlarda Masumlar Apartmanı dizisinde Hasibe rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir
Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir

Açelya Devrim Yılhan Dizileri

  • Masumlar Apartmanı
  • Kalbimin Sultanı
  • Kaçın Kurası
  • Leyla ile Mecnun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz