Ana Sayfa Oyuncular Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir? Açelya Devrim Yılhan

Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir? Açelya Devrim Yılhan

0

Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Hasibe kimdir ve canlandıran Açelya Devrim Yılhan dizileri ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Masumlar Apartmanı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir?

Canlandıran:Açelya Devrim Yılhan
Yaşı:2 Eylül 1985
Nereli:Ankara
Kilosu:55 kg
Boyu:1.67 m
Sevgilisi, Eşi

Han, Safiye, Gülben ve Neriman’ın annesidir. Hasibe gerçek anlamda hasta bir insandır. Çocuklarına hayatı dar eden bir karakterdir.

Han’ın biriktirme, Safiye’nin titizlik, Neriman’ın kendine zarar verme ve Gülben’in de geceleri veya panik olduğu zamanlarda altına kaçırmasına sebep olan kadın.

Hasibe’nin kocası kendisi ile ilgilenmemektedir. Hikmet’in eşi vefat edince, ailesi Hasibe ile evlendirmiş ve tekrar kendine gelmesi için bir hayat kurmasını sağlamıştır.

Ne var ki işler kötü olmuştur. Hikmet kendine gelememektedir. Yeni evlenmiş Hasibe ise aradığını bulamamıştır. Bu sebeple herkes bir garip durumun içindedir. Bu durumdan en çok etkilenenler ise çocuklar olmuştur.

Açelya Devrim Yılhan kimdir?

2 Eylül 1985 Ankara doğumludur. Babası emekli albaydır. Annesi ev hanımı. Evin tek çocuğudur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Burada oyunculuk eğitimleri almıştır.

Üniversite yılları boyunca birçok tiyatro oyununda yer almıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Beni Unutma isimli filmde Olcay rolü ile elde etmiştir.

Sonrasında ilk kez dizi oyunculuğu deneyimini de Leyla ile Mecnun dizisinde Eylül karakterini 57 bölüm oynayarak elde etmiştir.

Ardından Kalbimin Sultanı dizisinde Asubcan Sultan karakterine hayat vererek ekranlardaki yerini almaya devam etmiştir.

Son zamanlarda Masumlar Apartmanı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Hasibe rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Açelya Devrim Yılhan Dizileri

  • Masumlar Apartmanı
  • Kalbimin Sultanı
  • Kaçın Kurası
  • Leyla ile Mecnun

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz