Ana Sayfa Dizi Özetleri Eylül Ersöz Kimdir? Yaşı ? Boyu ? Oynadığı Diziler ?

Eylül Ersöz Kimdir? Yaşı ? Boyu ? Oynadığı Diziler ?

Eylül Ersöz Kimdir
İsim: Eylül Ersöz
Meslek: Oyuncu
Aslen Nereli: İstanbul
Doğum Tarihi: 6 Eylül 2001
Boy-Kilo: 1.60 metre – 55 kg
Burç: Başak
Sevgilisi: Yok
İnstagram: @eylul.ersoz
Oynadığı Yapımlar: Gülperi , Ada Masalı

Ekranların yeni yüzü, genç ve güzel oyuncu Eylül Ersöz, ekranlara ilk kez Gülperi isimli dizi ile çıkmıştır. Güzelliği ile büyüleyen genç oyuncu, oyunculuğa olan merakını oynadığı dizide azmi ile oldukça belli etmiştir. Dizide yer aldığı andan itibaren birçok kişi tarafından merak edilen oyucunun hakkında İnternet üzerinden birçok araştırma yapılmıştır. Peki, Eylül Ersöz nerede ve ne zaman doğmuştur?

Eylül Ersöz Doğum Tarihi

Genç ve güzel oyuncu 6 Eylül 2001 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 20 yaşında olan genç oyuncu başak burcudur.

Eylül Ersöz Eğitim Hayatı Ve Oyunculuğa Başlayışı

Daha 20 yaşında olan genç ve güzel oyuncu okuduğu liseden mezun olunca oyuncu olmak için bir süre özel eğitimler almıştır. Aldığı eğitimler sonrası televizyonlarda ilk kez yönetmenliğinin Cem Karcı’nın yaptığı, Show TV’de yayınlanan Gülperi isimli dizide çıkmıştır.

Genç oyuncunun ilk dizisi Gülperi’nin kadrosunda Timuçin Esen, Nurgül Yeşilçay gibi başarılı oyuncular yer almıştır. Genç oyuncu ilk dizisinde yetenekli oyuncular arasında oynarken hiçbir zaman daha taze bir oyuncu olduğunu belli etmemiştir. Dizi boyunca ekranlarda ilk oynadığı dizi gibi değil de yıllardır oyunculuk yapıyor gibi rolünün hakkını vermiştir.

Eylül Ersöz’ün Fiziksel Özellikleri Ve Özel Hayatı

Genç oyuncu Eylül Ersöz 1,60 metre boyunda ve 55 kilogramdır.

Oyuncu İnstagram hesabını aktif bir şekilde kullanıyor. Güzel oyuncunun hesabında sık sık kendini paylaşan oyuncunun, hesabında konservatuara hazırlandığı hikâyelerde yer alıyor.

Genç oyuncunun hakkında merak edilen bir diğer bilgi ise sevgilisi olup olmadığı yönündedir. Genç ve güzel oyuncunun şu an için sevgilisi bulunmamaktadır.

Eylül Ersöz’ün Oynadığı Diziler

Güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine daha yeni başladığı için daha sadece 1 dizide rol almıştır. Bu dizi Gülperi isimli dizidir. Eylül Ersöz Gülperi isimli dizide Zeliha Taşkın karakterini canlandırmıştır.

Eylül Ersöz Yeni Bir Dizide Oynayacak Mı?

Televizyonda1 dizi de rol almış olmasına rağmen oyuncu yeteneği sayesinde Star TV’de yakın zamanda yayınlanacak olan Ada Masalı dizisinde rol alacak.

Eylül Ersöz’ün Ada Masalı Dizisinde Rolü Ne Olacak?

Genç oyuncunun Ada Masalı isimli dizide rolü Nehir karakterini canlandırmak olacak. Dizinin daha yayın tarihi belli olmadığı için Nehir karakterinin nasıl bir kişi olduğu bilinmediğinden dolayı şu an için sadece Nehir karakterini canlandıracağı biliniyor.

Eylül Ersöz Ada Masalı Dizisinde Kimler İle Oynayacak

Genç oyuncu ilk kez ekrana çıktığı Gülperi dizisinde yetenekli oyuncular ile bir arada oynamıştı. Oyuncunun yeni çıkacak olan Ada Masalı dizisinde de bu durum devam ediyor. Çünkü dizide gencinden yaşını almış birçok yetenekli oyuncu ile ekranlara gelecek. Bu isimler şöyle;

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz