Ana Sayfa Oyuncular Emrullah Sürmeli kimdir? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ? Oynadığı Diziler ?

Emrullah Sürmeli kimdir? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ? Oynadığı Diziler ?

emrullah sürmeli kimdir
emrullah sürmeli kimdir

Emrullah Sürmeli kimdir? Emrullah Sürmeli; televizyon dizisi ve sinema oyuncusudur. İşte sosyal medyada da takipçi sayısı günden güne artmakta olan Emrullah Sürmeli hakkında bilgiler…

Emrullah Sürmeli kaç yaşında?

Emrullah Sürmeli kaç yaşında? 2000 doğumlu olan Emrullah Sürmeli, 2021 yılı itibariyle 21 yaşındadır. Türkiye’deki 21 yaşındaki oyuncular içerisinde başarılı bir kariyere sahip olduğu söylenebilecek Emrullah Sürmeli, kariyerinde yükselmeye devam etmektedir.

Emrullah Sürmeli’nin yaptığı işler nelerdir?

emrullah sürmeli kimdir
emrullah sürmeli kimdir

Emrullah Sürmeli’nin yaptığı işler nelerdir? Emrullah Sürmeli’nin oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Oyunculuk kariyerine; 2016 yılında Blu TV ‘de yayımlanmaya başlanan Sıfır Bir Adana dizisi ekibine 2018 yılında Kararlı Çocuk rolü ile dahil olarak başlayan Emrullah Sürmeli, ardından rol aldığı Sokağın Çocukları dizisi ile ün kazanmaya ve hayranlar edinmeye başlamıştır. Aynı zamanda 2020 yılında “Sıfır Bir” yapımının sinema filminde de kendi ismi “Emrullah” adındaki karakteri canlandırarak yer alan Emrullah Sürmeli’nin rol aldığı dizi ve filmler şunlardır;

  • Sıfır Bir (Emrullah, Sinema Filmi 2020)
  • Sokağın Çocukları (Sedat, Televizyon Dizisi 2020)
  • Sıfır Bir (Kararlı Çocuk, Televizyon Dizisi 2018-2019)

Emrullah Sürmeli’nin hayat hikayesi nedir?

emrullah sürmeli kimdir
emrullah sürmeli kimdir

Emrullah Sürmeli’nin hayat hikayesi nedir? Adana ilinin Karaisalı ilçesinde 2000 yılında doğan Emrullah Sürmeli, Karaisalı Lisesinden mezun olmuştur. Babası restoran işletmektedir. Emrullah Sürmeli de bazen bu restoranda babasına yardımcı olarak garsonluk yapmaktadır. Şu an 21 yaşında olan Emrullah Sürmeli, sinema ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Oyunculuk kariyerine; Blu TV ‘de yayımlanmaya başlanan Sıfır Bir Adana dizisi ile başlayan Emrullah Sürmeli, ardından rol aldığı Sokağın Çocukları dizisi ve Sıfır Bir filmi ile kariyerinde yükselmeye devam etmektedir.

Emrullah Sürmeli’nin boyu ve kilosu nedir?

Emrullah Sürmeli’nin boyu ve kilosu nedir? Kariyerinde yükselişte olan televizyon dizisi ve sinema filmi oyuncusu Emrullah Sürmeli’nin boyu 1.70 m ve kilosu 60 kg’dır.

Emrullah Sürmeli’nin sosyal medya hesapları nelerdir?

Emrullah Sürmeli’nin sosyal medya hesapları nelerdir? Genç oyuncu Emrullah Sürmeli’nin Instagram hesabı “emrullahsurmelii”dir.

Emrullah Sürmeli’nin kaç takipçisi bulunmaktadır?

Emrullah Sürmeli’nin kaç takipçisi bulunmaktadır? Emrullah Sürmeli’nin 523 bin takipçisi bulunmaktadır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz