Ana Sayfa Netflix Ece İrtem Kimdir, Oynadığı Diziler Hangileri?

Ece İrtem Kimdir, Oynadığı Diziler Hangileri?

Ece İrtem Hayatı

5 Ocak 1991 Sivas doğumlu olan genç, güzel ve yetenekli oyuncu Ece İrtem 2014 yılında Yaşar Üniversitesi Opera ve Şan bölümünden mezun olmuştur. Kendisi aslında müzik alanında eğitim almasına rağmen oyunculuktaki yeteneği ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

 

Ece İrtem  Oynadığı Diziler

Oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde alan Ece İrtem ilk olarak Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam’da rol aldı. 2014 yılında televizyonlarda yayınlanan Kaçak Gelinler dizisinde aldığı rolle gündeme gelmiştir. Aynı yıl içerisinde O Hayat benim ve Şeref Meselesi adlı yapımlarda da izleyiciyle buluşan İrtem 2015 yılında ise Paramparça dizisiyle oyunculuktaki yeteneğini kanıtlamıştır.

2016 yılında ATV’nin sevilen yapımlarından biri olan Kertenkele’de Nurhayat karakterine hayat veren güzel oyuncu 2017 yılında Afet rolüyle Yeni Gelin, 2018 yılında ise Robina karakteriyle Payitaht Abdülhamit dizisinde sevenleriyle buluşmuştur. Oyuncu en son 2020 yaz yapımı olan Fox TV’nin Bay Yanlış dizisinde Gizem rolünü canlandırmıştır.

Ece İrtem son olarak Netflix’te yayınlanan Zengo filmiyle de sinemaya giriş yapmış ve büyük beğeni toplamıştır. Kendisinin hayran sayısı da gün geçtikçe artmakta ve genişlemektedir.

Ece İrtem Kimdir, Kişisel Bilgileri

Güzel oyuncu Ece İrtem 1.70 boyundadır ve 55 kilodur. Kendisi Sivaslıdır. Tam bir oğlak burcu kadınıdır. Ayrıca kendisi Yaşar Üniversitesi Opera ve Şan bölümünü üçünlükle bitirerek sanatın farklı alanlarında ne kadar yetenekli olduğunu herkese kanıtlamıştır. Oyunculuğa da hiçbir zaman uzak olmamıştır. İlkokuldan beri piyesler yazmakta ve oynamaktadır.

 

Sadri Alışık Kültür Merkezi ise oyunculuk alanında kendisine çok şey kattı. Ece İrtem burada Kayhan Yıldızoğlu, Okday Korunan, Kadim Yaşar, Tolga Çiftçi gibi duayen isimlerden dersler aldı. Oyunculuktaki başarısı buradaki hocalarını da epey etkiledi. İlk dizisi Kaçak Gelinler kısa ömürlü bir dizi olsa da performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

 

Güzel oyuncunun yapmayı sevdiği şeyler listesinde ise sanat ve spor iç içe. Dans etmek, masa tenisi ve yemek yapmak en sevdiği hobilerinden. Kendisinin en sevdiği yerli oyuncu Gülşen Bubikoğlu. İrtem yabancı yıldızlar arasında ise tam bir Jim Carrey hayranı. Black Mirror, Dark, Fringe, Westworld dizileri de favori yapımları arasında yer alıyor.

 

Güzel oyuncu Ece İrtem’in aşk hayatı ise tam bir muamma. Kendisinin bir erkek arkadaşı olup olmadığı net olarak bilinmiyor. Varsa bile kameralardan kaçmayı çok iyi biliyor ve ilişkisini gayet kendi halinde yaşıyor. Yetenekli oyuncu özel hayatıyla değil başarılarıyla ve projeleriyle gündeme gelmeyi tercih ediyor.

Ece İrtem sosyal medyayı da da kullanıp vakit geçirmeyi seven oyunculardan biri. Özellikle Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla hayranlarının beğenilerini kazanıyor.

 

Ece İrtem  İnsatagramı  “irtemece” kullanıcı adıyla Instagram’da yer alıyor. Oyuncunun bildiğimiz kadarıyla bir Twitter hesabı da bulunmamakta.

 

Ece İrtem Resimleri

Bay Yanlış dizisi çok uzun sürmese de şahsi performansı gayet iyi olan İrtem bakalım önümüzdeki dönemde hangi projelerde yer alarak hayranlarıyla buluşacak?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz