Ana Sayfa Bir Annenin Günahı Bir Annenin Günahı Yağmur kimdir? Simay Barlas Yaşı, Boyu

Bir Annenin Günahı Yağmur kimdir? Simay Barlas Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Annenin Günahı dizisinde Yağmur kimdir ve canlandıran Simay Barlas yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Annenin Günahı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Annenin Günahı Yağmur Kimdir?

Canlandıran:Simay Barlas
Yaşı:5 Mayıs 1998
Nereli:İstanbul
Kilosu:48 kg
Boyu:1.68 m
Eşi / Sevgilisi:

Zeki ve güzelliği ile çevresi genelde kalabalık olan Yağmur’un babası ile oldukça derin bağları bulunmaktadır. Yağmur ile babası sanki herkesten ayrı bir frekansta birbirleri ile vakit geçirebilmektedirler.

Bu yönden ve babasının küçüklüğünden beri çalışıp çabalayan bir adam olmasından dolayı Yağmur, gerçekten de babası Sadri’ye büyük saygı beslemektedir.

Küçüklüğünden bu yana özgüveni yüksek bir tek çocuk olarak büyütülen Yağmur, okulda Yusuf ile karşılaşır. Onu ilk gördüğü andan beri gözüne kestirmiştir. Oldukça saf duygularla istemektedir Yusuf’u.

Yusuf’un maddi durumu yoktur. Ancak Yağmur için bunun bir anlamı da yoktur. Sevdi mi sevmiştir. Önemli olan da budur.

Babasının yokluğunda büyük depresyona giren Yağmur, bu zor durumdan Yusuf’un birlikteliği ile çıkacaktır. Yusuf’a da ailesine baktığı için büyük saygı duyan Yağmur, iyiden iyiye kendini Yusuf’a kaptırmıştır.

Simay Barlas Kimdir?

5 Mayıs 1998 İstanbul doğumludur. Eğitimini Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Daha okul döneminde tiyatro ve oyunculuğa olan merakı iyiden iyiye artmıştır.

İlk profesyonel dizi tecrübesini Paramparça dizisi ile Öykü karakterine hayat vererek elde etmiştir. Burada 6 bölüm oynadığında yıllar 2015’i göstermekteydi.

Oyunculuğa olan yatkınlığı ile bir sonraki yıl Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde Sarıyaz rolü ile performans gösterebilmiştir.

Buradaki oyunculuğu esnasında, Gözde karakterinde kendinden bir şeyler bulduğunu ve daha rahat adapte olabildiğini belirtmiştir.

Ancak özellikle Zalim İstanbul dizisinde Damla Karaçay rolü ile 39 bölüm oynaması sayesinde oyunculuk alanında büyük tecrübe elde etmiştir.

Son zamanlarda Bir Annenin Günahı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Yağmur rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Simay Barlas Dizileri

  • Bir Annenin Günahı
  • Zalim İstanbul
  • Adı Efsane
  • Hayat Bazen Tatlıdır
  • Paramparça

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz