Ana Sayfa Oyuncular Betül Çakmak Kimdir? Yaşı ? Boyu ? Burcu ? Tüm Ayrıntılar

Betül Çakmak Kimdir? Yaşı ? Boyu ? Burcu ? Tüm Ayrıntılar

betül çakmak
betül çakmak

Betül Çakmak Kimdir sorusu son zamanlarda çok fazla sorulmaya başlandı bizde sizlere bu soruya yanıt vermeye çalışacağız. En çok sevilen sosyal medya fenomenlerinden biri olan Betük Çakmak, asıl mesleği mimarlık olmasına rağmen, sosyal medyada elde ettiği popülariteden sonra mesleğini bırakarak Youtuber kariyerine devam etmeyi tercih etmiştir.

İsim: Betül Çakmak
Aslen Nereli: İstanbul
Doğum Tarihi: 1996
Yaş: 25
Meslek: Youtuber
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burç: Boğa
İnstagram: @betulcakmaak
Youtube: Betül Çakmak

BETÜL ÇAKMAK KİMDİR ?

Youtube kanalında paylaştığı videolarla, kısa sürede büyük bir ün elde eden Betül Çakmak bu işe sevgilisi Alper Rende’nin Youtube kanalına video çekimlerinde yardım ederek başlamıştır. Betül Çakmak gibi ünlü bir Youtuber olan Alper Rende’nin kanalında paylaştığı videolarının büyük beğeni toplaması üzerine, kendi Youtube kanalını açarak paylaşımlarına oradan devam etmiştir.

Betül Çakmak’ın Hayatı

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Betül Çakmak 25 yaşında olup, Boğa burcudur. Betül Çakmak liseyi bitirdikten sonra, MEF Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü kazanmış ve bu bölümden başarı ile mezun olmuştur. Göz rengi ve saç rengi kahverengi olan ünlü Youtuber, aynı zamanda sıcakkanlı ve samimi olan kişiliği ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Betül Çakmak Kimdir
Betül Çakmak Kimdir

En sevdiği yemek barbunya olan Çakmak, aynı zamanda meyveyi çok sevmesi ile tanınmaktadır. Asıl mesleği mimarlık olmasına rağmen, sosyal medyada fenomen olduktan sonra mimarlık kariyerine devam etmeyip, Youtube üzerinden olan paylaşımlarına daha çok ağırlık vermiştir.

‘’Daima mutlu ol’’felsefesi ile hayatta yol alan ünlü Youtuber, bu duygusunu Youtube kanalında paylaştığı videolarında da sık sık yansıtmaktadır. Alper Rende ile sevgili olan Betül Çakmak henüz evlenmek istemediklerini ama birlikte çok mutlu olduklarını ifade etmiştir.

Alper Rende ile dershane zamanında tanışan Betül Çakmak’ın, uzun yıllardır yaşadıkları bu beraberlikte aynı zamanda çok iyi arkadaşta oldukları bilinmektedir. Eğlenceli videolarını Youtube kanalında paylaşan ünlü fenomen, her zaman enerjik olan tavrı ile büyük bir takipçi sayısına kısa sürede ulaşmayı başarmıştır.

Betül Çakmak Kimdir
Betül Çakmak Kimdir

Betül Çakmak’ın Sosyal Medya Hesapları

Betül Çakmak ünlü bir Youtuber olmasının yanı sıra, aynı zamanda en popüler sosyal mecralardan biri olan Instagram üzerinden de paylaşımlar yapmaktadır. Instagram üzerinde de büyük bir takipçi sayısına sahip olan Betül Çakmak, Youtube kanalında gösterime sunduğu videoları burada da sevenleri ile paylaşmaktadır. Betül Çakmak’ın Youtube kanalında 1.800.000 kişi, Instagram’da ise 231.000 kişi takipçi sayısı bulunmaktadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz