Ana Sayfa Oyuncular Yasak Elma Sedai kimdir? Bahtiyar Memili Yaşı, Boyu

Yasak Elma Sedai kimdir? Bahtiyar Memili Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Yasak Elma dizisinde Sedai kimdir ve canlandıran Bahtiyar Memili yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Değerli oyuncu hakkında fiziksel bilgiler şu an için bilinmemektedir. Yanlış anlaşılma olmasın diye bu bilgiler şimdilik boş bırakılmaktadır. Karakter hakkında ve oyuncu hakkında bilgiler geldikçe yazımız güncel hale gelecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yasak Elma Sedai Kimdir?

Canlandıran:Bahtiyar Memili
Yaşı:
Nereli:
Kilosu:
Boyu:
Eşi / Sevgilisi:

Hasan Ali’nin sadık sağ kolu olarak Sedai, kendisine söylenen her şeyi yerine getirmeye çalışır. Hasan Ali ile arasında bir bağ oluşmuş.

Sedai oldukça sadık bir hayat sürmektedir. Hasan Ali’nin adamı olarak en güvendiği kişilerden biridir.

Bahtiyar Memili Kimdir?

Necip Memili‘nin kardeşidir. Dizi, film oyunculuğu ile uğraşmaktadır. Son zamanlarda Yasak Elma dizisinde yer alarak kardeşi Necip Memili‘nin de bünyesinde bulunduğu Çukur dizisine rakip olmuştur.

Abi-kardeş aynı gün televizyon ekranlarında olacak olması birliktelikleri için oldukça heyecan uyandırıcı. Bahtiyar Memili eğitimi ile ilgili şu an için bilgiler bulunmamakta.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Kaçak dizisinde 2014 senesinde elde etmiştir. Sonrasında Kaçma Birader filminde oynamış ardından Kehribar dizisinde 8 bölüm yer almıştı.

Yakın tarihte Karakomik Filmler: Emanet filminde polis rolü ile Karakomik Filmler: Deli filminde ise Caner karakteri ile karşımıza çıkmıştı.

Son zamanlarda Yasak Elma dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Sedai rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Bahtiyar Memili Dizileri

  • Yasak Elma
  • Kehribar
  • Kaçak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz