Ana Sayfa Diziler Walking Dead 10. Sezon Nereden İzleyebilirim?

Walking Dead 10. Sezon Nereden İzleyebilirim?

twd 10. sezon nerede yayınlanıyor
twd 10. sezon nerede yayınlanıyor

Kendine has hayran kitlesine sahip olan dizinin müdavimleri nefes kesen 9. sezonun ardından The Walking Dead 10. sezon nereden izleyebilirim diye sormaya başladı.

TWD 10. sezon Türkiye’de nereden izlenir? Cevabı yazımızın devamında olacak. Ancak önce geçen sezonlarda neler olmuştu birlikte hatırlayalım…

The Walking Dead 9. Sezon Özeti

Dikkat! İleri düzeyde spoiler içerir!

Bilindiği gibi The Walking Dead, aniden başlayan bir zombi virüsü salgınının dünyayı getirdiği hali ve hayatta kalan insanların hem zombilerle hem de birbirleriyle olan mücadelelerini anlatıyor.

Dizi 10. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. 10. sezonla alakalı dizinin fanlarının en çok merak ettiği soru, Rick Grimes Walking Dead’e geri dönüş yapacak mı?

Dizinin 9. sezonunda Negan ile yaşanan büyük savaşta yok olmanın eşiğine gelen Alexandria ve Krallık, sezon başında yeniden inşa edilmişti.

Maggie ise Hilltop’ta liderliğini ilan ederek bir önceki lideri idam etmişti. 9. sezonun başında Sığınak ve Alexandria arasında bir köprü inşaatı yapılıyordu.

Ancak saldırıya uğrayan Rick köprüden düşmüş ve helikopterli insanlar tarafından götürülmüştü. Rick’i en son görüşümüz bu şekilde olmuştu.

Rick Grimes Walking Dead’e Geri Dönecek Mi?

Bu arada Michonne’da Judith ile yaşamaya başlamıştı. Judith de tıpkı babası gibi cesur bir kıza dönüşmüştü. 6 yıl sonra yeni düşman grubu Fısıldayanlar ortaya çıkmış ve ilk iş olarak Jesus’u haklamışlardı.

Fısıldayanlar zombilerin arasında yaşayan bir gruptu ve liderleri Alfa adını kullanan bir kadındı. Bir de Daryl ve ekibin diğer üyelerinin karşısında çok zorlanacakları, Alfa’nın sağ kolu Beta vardı.

Maggie ise bu olaylar yaşanırken başka bir yerde yeni bir topluluk kurmuş ve tıpkı Rick gibi gizemli bir şekilde diziden ayrılmıştı.

Alfa ve Fısıldayanlarla girişilen amansız mücadelenin gölgesinde bir de zombilerle yaşanan zorluklar sonucunda kış mevsimi gelmiş, Krallık büyük sıkıntı çekmeye başlamıştı.

Bu yüzde Hilltop’a doğru bir göç hareketi başlamıştı. Dizinin 9. sezon finalinde de bunu görmüştük.

Peki The Walking Dead’in 10. sezonunda neler yaşanacak? 10. sezonda Rick geri dönecek mi? Walking Dead’in 10. sezonunda Maggie’yi tekrar görebilecek miyiz?

Hilltop ve Krallık ahalisi arasında ne gibi sorunlar yaşanacak? Bu soruların hepsinin cevabı 10. sezonda karşımıza çıkacak.

Walking Dead 10. Sezon Nereden İzlenir? Türkiye’de Nereden İzleyebilirim?

Bu kadar heyecandan sonra en çok merak edilen sorunun cevabını alalım. Nedir o soru diye soran olursa The Walking Dead 10. sezon nereden izleyebilirim? Değil mi?

AMC kanalının dizisi The Walking Dead’i Türk hayranlarının Netflix’ten izlemesi mümkün. Dizinin 10. sezon bölümleri şu anda Netflix’te yayınlanmaktadır. Bilindiği üzere dizi yayına girdiği ilk gün bir anda Netflix’ten kaldırılmıştı.

Çünkü dizinin öncelikli yayın hakkı FX kanalındaydı ve burada bitmeden Netflix’te yayına alınamazdı. The Walking Dead şu an 10. sezon dahil tüm sezonlarıyla Netflix’te izlenebilmekte.

walking dead 10. sezon nerede izlenir
walking dead 10. sezon nerede izlenir

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz