Ana Sayfa Netflix Vis a vis 5. sezon ne zaman?  vis a vis 4. sezonda...

Vis a vis 5. sezon ne zaman?  vis a vis 4. sezonda neler oldu? Vis a vis El Oasis 6. Sezon ne zaman?

Vis a vis El oasis
Vis a vis El oasis

Vis a vis yani yüz yüze dizisi, 2015 yılında ilk kez çıkış yapan ve çıktığı gibi milyonların takip ettiği ve oldukça sürükleyici bir dizi haline geldi.

2019 yılında 4. sezon yayınlandı ve çekimlere ara verildi. Daha doğrusu final yapmıştı fakat dizi o kadar sevildi ki gelen tepkilere dayanamayan netflix ve Globomedia tekrardan masaya oturdular ve dizinin vis a vis 5. sezonu çekmek için kolları sıvadılar.

Peki vis a vis 5. sezon ne zaman? Bu sorunun cevabını alacaksınız fakat ilk önce fazla spoiler vermeden vis a vis 4. sezonda neler oldu ? Onları biraz açıklayalım.

Merak etmeyin diziyi izlemeyen arkadaşlar olacağını tahmin ettiğim için fazla detaya girmeden üstten bilgi vererek ilerleyeceğim.

Peki netflix ekibine nasıl tepkiler geldi?

Bir çoğumuzun da bildiği gibi vis a vis 4. sezon bittiğinde Zulema ve macerana hapisten birlikte kaçtılar ve daha sonra dizi final yaptığı için sonra ki hayatlarını anlatan ve arkadaşlarını hapisten kurtaran bir dizi ile geri dönmesini istediler.

Bir nevi prison break mantığında istediler fakat netflix bize farklı şekilde cevap verdi.  Vis a vis: El oasis olarak aramıza giriş yaptı.

vis a vis 4. sezonda neler oldu?

vis a vis 4. sezonda neler oldu? Fazla detaya girmeden maddeler halinde anlatacağım, sadece maddeleri okuyarak bile dizinin 4. sezonunu okumuş olacaksınız.

  • Zulema ve macarena ilk düşman oldular fakat daha sonra barıştılar ve güçlerini birleştirdiler
  • macarena , zulema ya işkence yaptı öldürmesine çok az kaldı ve sonunda birlikte kaçtılar
  • Tam hapisten kaçtılar ve zulema, macarena’nın ölüm emrini verdi.
  • Macarena yanlışlıkla hapisaneden kaçtığında kendine saldıran kişiyi öldürdü ve şimdi cinayetten aranıyor.

İlk sezondan bu zamana kadar maddeler halinde anlatsaydım, diziyi %100 anlamış olacaktınız. Biz sadece size 4. sezonu biraz hatırlattık. Yukarıda ki 4 madde vis a vis 4. sezonda neler oldu? Sorusunun cevabı için bence çok fazla bir cevap.

Vis a vis 5. sezon ne zaman?

Dünya genelinde Netflix’in açıklamasından sonra herkesin nefesini tutarak beklediği Vis a vis 5. sezon şimdiler ise verdiği tarih ile daha da kesinleşmiş durumda. 31 temmuz 2020 tarihinde Vis a Vis El Oasis olarak yayınladı.

Fakat hiçbir izleyici bu dizinin devamını beğenmedi çünkü hapishane den kaçan ekip , farklı hırsızlık olaylarına karıştığı için kimse memnun kalmadı.

Yine dünya geneli izleyiciler netflixe şikayet talebi oluşturmaya başladı ve forumlarda konuşmaya başlandı hatta imza kampanyası toplandı. Gerçek Vis a Vis 5. sezon ne zaman yayınlanacak?  Sorunun cevabı şuan için netlik kazanmadı çünkü diziturkiye.com ekibi teorisi olarak aşağıda açıklayacağız.

  • Vis a vis 1. sezon 20 Nisan 2015 tarihinde yayınlandı
  • Vis a vis 2. sezon 31 Mart 2016 tarihinde yayınlandı
  • Vis a vis 3. sezon 23 Nisan 2018 tarihinde yayınlandı
  • Vis a vis 4. sezon  3 Aralık 2018-2019 tarihinde yayınlandı
  • Vis a vis El Oasis  5. sezon 2020 yılında yayınlandı.
  • Vis a vis El Oasis 6. Sezon 2021 yılının sonuna doğru yayınlanacak!

Yukarıda ki yazıda biraz çelişkide kalmış olabilirsiniz. Fakat diziyi o kadar fazla karıştırdılar ki izleyiciler ikiye bölünmüş durumda.  Bir kesim gerçek vis a vis 5. sezonu beklerken bazıları da Vis a vis El Oasis 6. Sezonu bekliyorlar,

Fakat netflix standartlarına göre artık Vis a vis El Oasis 6. Sezon ne zaman?  Cevabına 2021 yılının kasım – aralık aylarında yayınlanacak!

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz