Ana Sayfa Netflix The flash 8.sezon ne zaman yayınlanacak? The flash 8.sezon onayı aldı mı?

The flash 8.sezon ne zaman yayınlanacak? The flash 8.sezon onayı aldı mı?

the flash 8.sezon ne zaman yayınlanacak
the flash 8.sezon ne zaman yayınlanacak

Evet Evet çok iyi hatırlıyorum! The flash 7 Ekim 2014 Tarihinde ilk kez yayınlandığında milyonların sevgilisi haline gelen Barry allen, ilk 6 sezon o kadar iyi ilerliyordu ki hatta netflixde 6. sezon ilk 10 sıralamasında yer aldı.

The Flash 8. sezon onayı aldı mı? Sorusunun cevabını verelim, Evet 8. Sezon onayı aldı fakat the flash 8. sezon ne zaman yayınlanacak?  Merak etmeyin biraz the flash haberlerine değinelim ve alt alta sizlere bilgi vereceğim.

The Flash dizisi aslında ilk 4 sezon o kadar güzel ilerledi ki, 5. ve 6. sezonda artık iyice saçmalama dönemine girdi. Fakat bunlara rağmen yine de netflixde 6. sezon oldukça rağbet gördü ve eleştirileri dinleyerek ilerledi.

Bir çoğumuz biliyoruz DC Comics dergisi kahramanı olan The flash “run barry run” sözlerini her sezon da rahatlıkla duyabilirsiniz. Fakat 6. Sezondan sonrasına the flash senaristlerine “Christina Hodson” ve “Joby Harold” çok fazla şikayet geldi ve “diziyi ya bitirin ya da daha güzel fikirlerle ortaya koyun.”

Bu eleştirilerin içinde olanlardan birisi de benim çünkü dizi sürekli geçmişe gidiyor, geleceğe gidiyor, ikizini buluyor, başka dünyaya gidiyor derken iyice kafa bulandırmaya başladı. Bazen diziyi durdurup düşündüğüm zamanlar bile olmuştu.

The flash 8.sezon onayı aldı mı?

Bunu gönüş rahatlığı ile cevap verebilirim,  The flash 8.sezon onayı aldı mı?  Evet The flash 8.sezon onayı aldı! The flash 8.sezon da büyük ihtimal gelen tepkilere istinaden kendini düzeltme yoluna gidecek ya da The flash 8.sezon Final yapabilir.

Tam emin olmamakla birlikte diziyi yakından takip ettiğim için ve 6. ve 7. Sezonları sıkılarak izlediğimden dolayı 8. Sezonun büyük ihtimalle düzeltme yoluna gitmezse eğer Final sezonu olabilir.

Fakat Hasılatları çok güzel toparlayan The Flash ekibi bu işi sadece para için yapıyor gibi gelmeye başladı. Dünyanın kanunu sanırım bu bilim kurgu dizileri sürekli aynı senaristler tarafından yazıldığından dolayı artık hayal güçleri azaldığı için saçmalamaya başlıyorlar.

Örnek olarak aynı çatı altında olan Arrow Dizi veya the walking dead bunlara güzel örnek olabilir.

The flash 8.sezon ne zaman yayınlanacak?

Peki her konuyu tartıştık şimdi ise The flash 8.sezon ne zaman yayınlanacak?  Akıllarda ki tek soru bu sanırım.

Hemen dizi türkiye ekibi olarak maddeler halinde bir inceleme yapalım.

  • The flash 1. sezon 7 Ekim 2014 Tarihinde yayınlandı.
  • The flash 2. sezon 6 Ekim 2015 Tarihinde yayınlandı.
  • The flash 3. sezon 4 Ekim 2016 Tarihinde yayınlandı.
  • The flash 4. sezon 10 Ekim 2017 Tarihinde yayınlandı.
  • The flash 5. sezon 9 Ekim 2018 Tarihinde yayınlandı.
  • The flash 6. sezon 8 Ekim 2019 Tarihinde yayınlandı.
  • The flash 7. sezon 2 Mart 2021 Tarihinde yayınlandı.
  • The flash 8. sezon Ekim 2022 de yayınlanacak.

Evet yukarıda ki incelemelere baktığınızda  The flash 8. sezon 2022 Ekim Ayında yayınlanacak. Yayın tarihi çizgisini hiçbir zaman bozmayan CW ekibi Neden 7. Sezonda mart ayında derseniz. Cevabı çok basit aslında içinde bulunduğumuz covid-19 dönemi diziye engel olmuştur.

Fakat yukarıda da bahsettiğim gibi The flash 8. sezon Final Sezonu olabilir. The flash severler bu şekilde en iyisi olacağını düşüyorlar.

Umutların sürekli tükendiği ve beklentilerin azaldığı Sayılı dizilerden birisi olmaya başladı.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz