Ana Sayfa Oyuncular Sefirin Kızı Nare Kimdir? Neslihan Atagül Yaşı, Dizileri

Sefirin Kızı Nare Kimdir? Neslihan Atagül Yaşı, Dizileri

Sefirin Kızı Nare Çelebi kimdir ve canlandıran Neslihan Atagül sevgilisi, Neslihan Atagül boyu, Neslihan Atagül yaşı ve Neslihan Atagül dizileri gibi diğer kişisel bilgiler var!

 

Sefirin Kızı Nare Çelebi (Neslihan Atagül) Kimdir?

Canlandıran: Neslihan Atagül
Yaşı: 20 Ağustos 1992
Nereli: İstanbul
Kilosu: 52 KG
Boyu: 1.69 m
Sevgilisi, Eşi Kadir Doğulu

 

Nare, babasının işi dolayısı ile İzlanda’da doğmuş; Oslo’da, Tokyo’da, Cape Town’da Yeni Delhi’de Ottowa’da büyümüş bir kızdır. 9 dil bilmektedir ve oldukça zekidir.

Bodrum’da ailesi ile birlikte tatil yapan büyükelçi ile burada çalışan Sancar’ın karşılaşması ile başlar. Birbirlerini sever ve birlikte güzel vakit geçirirler.

Sonrasında aradan bir süre geçtikten sonra Nare birden ortadan kaybolur. Sanki yer yarılmıştır ve içine girmiştir.

 

Neslihan Atagül (Nare Çelebi) Kimdir?

Evlendikten sonra adı Neslihan Atagül Doğulu olmuştur. 20 Ağustos 1992 İstanbul doğumludur. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir.

 

İlk defa henüz 12 yaşındayken Yaprak Dökümü dizisinde rol alarak dizi oyunculuk kariyerine giriş yapmıştır. Bundan önce de İlk Aşk isimli 2006 yılında yayınlanan filmde Bahar rolü ile yer almıştı.

Yaprak Dökümü dizisinde yaşının küçük olması ve toplamda 94 bölüm yer alması ile çekirdekten oyunculuk öğrenmiş diyebiliriz. Ardından Kalbim Seni Seçti ve Canım Babam dizileri ile devam etmişti.

 

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde başrol olarak Nare Çelebi karakterine hayat vermektedir. Oyunculuğu ile takipçilerinden büyük beğeni toplamaya devam etmektedir.

 

Neslihan Atagül Dizileri

  • Sefirin Kızı
  • Dip
  • Kara Sevda
  • Fatih Harbiye
  • Hayat Devam Ediyor
  • Canım Babam
  • Kalbim Seni Seçti
  • Yaprak Dökümü

Diğer oyuncular için Sefirin Kızı Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz